Skocz do zawartości

Pomoc w problemie!!


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mozliwe ze temat juz istniał lecz nie mam czasu i plus to ze jestem nowy i nie za bardzo potrafie sie tu jeszcze poslugiwac forum ale wracajac do tematu posiadam silnik m50 novanos z turbo od audi 2.2 turbo i po raz kolejny wydmuchalo mi podwojna uszczelke z przekladka tak zwana kanapke!! interesuje mnie wasza wiedza na temat z czego moge zrobic uszczelke mam u siebie w miescie pana z laserowka wodna tak wiec wyciecie nie sprawialo by mi problemu.... PYTANIE TYLKO Z CZEGO!! z miedzi ...., blachy ??

POMOZCIE

czesci e30 !!!! kowale30@wp.pl kom.514966488 WuWua stolica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ile ci laduje ta sprezarka ? Najlpeiej jakbys podal dokladniej co to za turbo w audi s2 wystepowaly KKK K24 i K24/7000

Po drugie czym skrecales glowice ?

ogolnie do kanapki uzywa sie seryjnych uszczelek i przekladki z kwasiaka 1mm

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie znaczenie ma jakie turbo i jakie doladowanie????????????? pytam tylko i wylacznie material z ktorego chcialbym zrobic uszczelke?? turbo zawsze moge zmienic a cisnienie regulowac??
czesci e30 !!!! kowale30@wp.pl kom.514966488 WuWua stolica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie znaczenie ma jakie turbo i jakie doladowanie????????????? pytam tylko i wylacznie material z ktorego chcialbym zrobic uszczelke?? turbo zawsze moge zmienic a cisnienie regulowac??

 

Bo w zaleznosci od boostu mozesz uzyc roznej uszczelki

ale jak tak to ok uszczelka gotowa "Cometic MLS" do tego sruby ARP i sie nie wysra Ale czy masz na zbyciu 2 tys zl ??? :lol:

Mowisz ze to nie pierwszy raz wiec informacja czym skreciles czapke ? (sruby/szpilki, nowe stare, jaki momemnt)

i jakie doladowanie ma znaczenie :8)

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki oki doczytalem sie ze jest to k26 turbo doladowanie okolo 1 bara... i dociskane byly srubami od uszczelki warstwowej !!!! gdzies sie doczytalem ze mam dac dwie uszczelki 0,5mm miedziane z gory i na dol a na srodek 2,5mm stalową?? badz uszczelke warstwowa plus przekladka!!?? pozatym panowie robota u pana kazia co sie dopiero uczy tak wiec ja biore wiedze z netu....

 

firme cometic juz zapoznalem koszt okolo 1000zl :cry:

nr katalogowy Cometic: C4328-070

materiał: MLS .070" (cokolwiek to oznacza)

cena: 240,07$ + wysyłka

czesci e30 !!!! kowale30@wp.pl kom.514966488 WuWua stolica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobic tak dwie uszczelki GOETZE czyli seryjna miedzy nie przekladka z kwasowki grubosci 1mm nie wiecej!!!

I koniecznie nowe sruby glowicy skrecasz etapami 30nm 60nm 75nm 85nm 95nm,im iecej tych etapow bedzie, tym lepiej. Oczywiscie czapka i blok powinny byc spalanowane 1 bar taka kanapka wytrzymuje

Ew można dorobic na zamowienie uszczelke z okuciem ale to sredni pomysl dla potrzebnej grubosci min 3,5 mm

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno stwierdzic czy tak zrobie ale problemem szczerze mowiac i przyznajac sie do bledu bylo chyba " troche zwalam na mechanika" jest uzycie starych srub ktore moga byc "trafione" pochwale sie jaki ruch wykonalem. m-technic dzieki za wiedze. pozdro
czesci e30 !!!! kowale30@wp.pl kom.514966488 WuWua stolica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.