Skocz do zawartości

gasnie kiepsko chodzi brak mocy


yuby

Rekomendowane odpowiedzi

pomozcie chlopaki bo mam problem. co to mozed byc jak zejdzie ponizej 1000obrotow to zdycha nie zawsze wskoczy na obroty po dodaniu gazu podczas jazdy na obrotach do 1500obr zuca moja beti. nie wiem co to moze bbyc co z tym zrobic podczasd jazdy czuc ze jest zamulona. ogolnie jezdze spokojnie ale czasem trzeba pogonic albo wyprzedzic. czuc ze ma moc ale mniejsza niz byla.mam silnik 2.8 przy dluzszej jezdzie na wyzszych obrotach grzeje sie, nie mowie o jezdzie na czerwonym polu tylko o jezdzie do 140km/h ma wtedy ok 4000obr. szybciej ja nigdy nie jechalem i nie zamierzam. powiedzcie co wiecie bo na tym silniku sie nie znam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pracuje na wszystkich cylindrach? kompresja jest?

 

na wstepie swiece sprawdz i czy jest iskra na kazdym cylindrze. jesli swiece dobre a iskry niet to pewnie rozdzielacz zaplonu albo kable. jak nie zaplon to moze przeplywomierz i dusi ci sie, ale zacznij wykluczac co dziala.

 

gazowni rozumiem nie masz

 

jesli chodzi o grzanie to sprawdz na postoju czy wisko chodzi dobrze (sprzeglo wiskotyczne posrodku wiatraka), tzn. czy wiatrak przyspiesza jak dodajesz obrotow, czy nie wyje nic z okolic wiatraka. moze wisko padniete, wtedy zle odprowadza cieplo. jesli nie to ew. uklad chlodzenia zapowietrzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz jest ale nie jezdze na nim. bszkoda aquta ale jak juz jest to niech siedzi przewody kopuilka i swiece nowe wszystkie sprawne ale zauwazylem wczoraj ze bierze olej. wisko jest dobre a jesli to cos z tego co mowisz to musi byc przeplywka chyba ze koppresje przez ten olej stracila. znacie jakis dobry zaklad naprawczy? bo sam nie mam pozadnych narzedzi a zalezy mi na czasie bo beti zostala na razie moim ostatnim autkiem tymczasowo i na jakie koszty sie szykowac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.