Skocz do zawartości

e36 318 Duzy problem ze stacyjką :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam, pisze w takiej sprawie ponieważ kosiłem dzisiaj trawnik i mi wypadły kluczyki... jak nie trudno sie domyślić można było ich szukać po całym podwórku... Teraz mam problem ponieważ nie wiem jak wyjąc stacyjke bez kluczyka ? a musze wyjąć żeby dorobić kluczyk na podstawie stacyjki. Pomóżcie mi prosze bo nie mam zapasowych :(
Opublikowano

Przykro mi bardzo ale takie info nie ma prawa znalesc sie na forum :!:

Nowa stacyjka z allegro bedzie w podobnej cenie co dorabiane na podstawie zamka wiec ja poprostu wywal

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Opublikowano
  • Autor
Zrobiłbym tak ale jak później będe zamykał/otwierał drzwi bez kluczyka ? żeby dorobili kluczyk to można dać całą stacyjkę czy samą wkładke ? bo jeżeli całą stacyjke lub zamek to wezme z drzwi
Opublikowano
Wystarczy bebenek z drzwi

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Opublikowano

dowiedz sie o cene bo mi w wawie do zamka domowego krzykneli ponad 200 a tu masz bezproblemowy zestaw:

http://www.allegro.pl/item1033194575_klamka_stacyjka_zamki_wkladki_bmw_e36_komplet.html

Mozna to taniej wyrwac

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Opublikowano
  • Autor

cena dorobienia na podstawie stacyjki to 80-100 zł. A bębenek to to samo co wkładka czy nie ? i da sie to wyjąć bez kluczyka ? (bez uszkodzenia)

 

Dodaje jeszcze zdjęcia z pytaniem czy dałoby dorobić drugi kluczyk na podstawie tego... ?? końcówka ma 2,3 cm. Z tego co zauważyłem to złamała sie na samym tym ostatecznym zwężaniu... moglibyście sprawdzić czy kluczyk jest dłuższy ?

http://img27.imageshack.us/img27/7480/212121n.jpg

http://img32.imageshack.us/img32/1719/2121h.jpg

Opublikowano
  • Autor
sorry za spam ale pomóżcie mi bo nie wiem czy rozbierać stacyjke czy iść z tym kluczykiem na dorobienie ? a zależy mi na czasie bo samochodem jeżdze do roboty
Opublikowano
  • Autor
Dobra widze żę nikt nie pomoże... to może jeszcze jedno pytanie... czy w każdym bmw jest imobilizer (jak nie to po czym poznać że jest) ? bo z tego co patrzyłem to w moim chyba nie było... załaczam zdjecie z podobnym kluczykiem http://img163.imageshack.us/img163/195/20100129044.jpg
Opublikowano

Bosz.... idziesz do ASO z dowodem osobistym i z dowodem rejestracyjnym. Płacisz sto parę złoty i po 3 dniach masz kluczyk.

Z którego roku masz samochód???

Opublikowano
osz.... idziesz do ASO z dowodem osobistym i z dowodem rejestracyjnym. Płacisz sto parę złoty i po 3 dniach masz kluczyk.

Kolega dobrze radzi,to najtańsze sposób jak masz blisko ASO,a imo czy nasz ,w stacyjce jak nasz taką czarną kostke (taki czujnik ) ,to masz imo.Spójrz od spodu na stacyjke ,z zewnąrz to widac,przynajmiej u mnie

Opublikowano
  • Autor
No to mam imobilizer. A ten kluczyk z ASO za te sto pare złotych to będzie razem z imobiliserem ?
Opublikowano
Tak. Dostajesz kluczyk do ręki, pochodzisz do samochodu i wszystko działa. Te sto parę złoty to za kluczyk z żaróweczka(diodą). Kupowałem taki 2 lata temu.
Opublikowano
  • Autor
kluczyk już mam :( teraz problem jest z imobilizerem... w serwisie bmw powiedzieli 1800 zł za zrobienie nowego transpondera :( zna ktoś tańszy sposób bo po prostu mnie na to nie stać (myślałem nad kumpnem całego zestawu immo [na allegro po 300 zł] ale nie wiem czy dam rade to zmienić)
Opublikowano
Kombinuj dalej. A ja się pośmieje.
Opublikowano
  • Autor
madmarx dziekuje za hamstwo ale forum służy do pomocy a ja mam poważny problem. Posłuchałem twojej rady i krzykneli 1800 zł jak nie masz nic więcej do powiedzenia to siedź cicho i nie denerwuj ludzi
Opublikowano
madmarx dziekuje za hamstwo ale forum służy do pomocy a ja mam poważny problem. Posłuchałem twojej rady i krzykneli 1800 zł jak nie masz nic więcej do powiedzenia to siedź cicho i nie denerwuj ludzi

 

Daj VIN auta zrobie ci transponder za te 300 zl Bo napewno nie napisze na forum jak obejsc IMO na PW tez nie wysylam bo juz ktos pytal :twisted:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.