Skocz do zawartości

Diody w przednich lampach - problem!


CheatOff

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...na wstępie dodam że już kiedyś pisałem o tym że mam wyłączone te diody które dodają efekt brewki w przednich lampach,ktoś napisał że muszę to odpalić programem w serwisie lub u kogoś kto się zna...a więc wróciłem tydzień temu z polski i byłem z autem w 3 warsztatach oraz jeden koleś pofatygował się do mnie z laptopem i niestety żaden z tych warsztatów nie umiał odpalić tych diodek :mad2: ,ten koleś też nie umiał mimo tego że zajmuje się tylko marką BMW,w jednym z tych warsztatów który też jest typowo od BMW (nie serwisy) podłączyli interfejs i niby się łączył ale komputer przy próbie połączenia się po prostu zawieszał lub program łączył się z 20 minut i nic nadal to samo (mowa o komputerze stacjonarnym nie w aucie) dodam że auto mam ANGLIKA i teraz nie wiem czy to może być problemem czy coś innego,mieszkam w UK więc mogę podjechać do serwisu na miejscu ale wiem że za sam wjazd będą chcieli mnie kasować,myślałem że może coś z bezpiecznikami ale lampy mi się świecą normalnie i nie wiem nawet czy jest jakiś bezpiecznik specjalnie wytyczony do tych diod,może mieli jakieś stare interfejsy,po prostu chcę odpalić te diody i tyle problemów,lampy są oryginalne...kabelki są podłączone do gniazd,sam nie wiem co o tym myśleć. :evil:

 

będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi może coś ktoś wymyśli z was bo jednego jestem pewny że te lampki da się odpalić i też da się je zgasić tylko co to komu przeszkadza.

 

z góry dzięki za przeczytanie moich wypocin i mam nadzieję że coś z tego wyjdzie. :cool2:

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.