Skocz do zawartości

PRZEKŁADKA SILNIKA 2.0 24v do E36


Bawaria

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli tak przekładka ma byc z bmw e34 bez vanosa na simensie do e36 na boschu buda tez bez vanosa.A teraz prosiłbym o podpowiedz jak to najlepiej zrobic i czy bym musiał wkladac goły silnik czy z kolektorami barzdo chciałbym sobie to ogarnac sam dla satysfakcji oraz pokosztach za robote pozdrawaim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wczesniej tez bylo M50B20 to ze starego silnika zdejmujsz miske ze smokiem i czujniki zakladasz to do nowego i ciach do budy twoj stary osprzet zostaje i kolektory tez :cool2:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten silnik co chce włozyc jest na simensie...to komputer bym musiał przekładac,wiązke przepływke ??a tam gdzie chce włozyc czyli e36 jest wszystko na boschu...mi co po nie ktorzy mowili ze wkładam tylko goly silnik czyli bez kolektora dolotowego i wkladam kolek boschowski i ma chodzic??z przepływka co o tym sadzisz...???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowie ci wkladasz nowy silnik ze starym osprzetem twoj kolektor zostaje twoja przeplywka i wszystkie czujniki musza byc pod stara instaleacje

kolektor dolotowy totylko kawal plastiku tu chodzi ze w kolektorze wylotowym jest sonda lambda i ta ma zostac z twojego silnika wszystko do czego idzie wiazka silnika ma zostac :mrgreen:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha juz rozumiem sorki ze tak pytam ale pomału sie wkrecam w temat bmw posiadam dopiero 1,5 roku :D czyli w domowym warsztacie jest to do ogarniecia :) bo buda z zatartym silnikiem trafila sie za smieszne pieniadze naprawde dosyc ładna 2000zł na alu :lol: miałbym do Ciebie prosbe czy nie podałbys mi gg bo jakbym robił ta przekładke wrazie czego sie dopytac fachowej rady...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.