Skocz do zawartości

problem z mk3 po niedoinstalowanym sofcie


bombel269

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam problem z moim czytnikem MKIII kolor 16:9 ogólnie miałem język angielski i chciałem sobie wgrać polski język wziąłem soft od osd ten pierwszy no i zaczęło mi sie instalować po chwili wyskoczył error za pare dni dowiedziałem się ze jednak soft od osd nie był do mojego hw1,0 tylko do innego hw niewiem nagywałem (nagrywarka liteon dvd-rw) juz wiele softów v17 i v27 na płytki tdk i verbatimach imgburnem predkosc 2x i 4x na zmiane niewiem poszlo już do kosza z 15 płyt nic nie działa cały czas mam tryb awarayjny niemam obrazu czyta płyte kreci nią i nic cały czas czyta i odrzuca wyjmuje czasami płutki ręcznie nichca wyskoczyc potem znowu to samo doradźcie co zrobić żeby był te obraz? ?

TAK naprawde jest dużo tematów w związku z takimi problemami z navi ale nikt nie powiedział dosłownie co zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego załaduj oryginalny soft nie przerobiony a potem możesz znowu próbować załadować polski .nagrywaj płyte z jak najmniejszą prędkością i zastosuj dobrej jakości płytkę .

i zobacz konkretnie jaką masz navi bo jest kilka rodzajów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz co nagrywałem już podstawowy soft prędkość 2x albo 4 x różnie probowałem w imgburnie na płytkach verbatim i tdk i nic używałem softu v17 w 90 % innym działał niewiem co robie źle naprawde nagrywałem liteonem nagrywałem lg i jeszcze nagrywarką w lapie może masz jakieś softy sprawdzone przez ciebie niewiem juz nawet nie zalezy mi na polskim menu chcę tylko odzyskać obraz poniżej daje dane mojego czytnika mk3

http://img684.imageshack.us/img684/2621/beztytuudry.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.