Skocz do zawartości

E46 330D _ navi MK# potrzebna mapa PL menu?


Bercix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Gdzie mogę dostać płytę ( najlepiej z mapą Polski) oprócz ASO, do nawigacji "małej" (prawdopodobnie MK III monochromatyczna, odtwarzacz kasetowy z boku malutki czarno-biały wyświetlacz)??? i jak wgrać polskie menu do radia, + pl lektora do nawigacji??? Czy wystarczy raz wgrać soft? i później tylko wozić płytkę w odtwarzaczu navi? Bardzo proszę o pomoc, bo nie znam nikogo żeby zwrócić się z tym tematem, a jestem zupełnie "zielony" w sprawach navi :( .....Może ktoś z klubowiczów ma konkretne namiary np. Allegro gdzie mogę kupić takie oprogramowanie? lub jest ktoś kto odsprzeda ??? wiem,że na forum są jakieś "softy" do ściągnięcia ale naprawdę nie wiem, jak się za to zabrać, dlatego proszę o gotowca :8)

Edytowane przez Bercix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz spolszczony soft: http://chomikuj.pl/Mr.Lova/BMW/MK3/mk3-mono-2 Instrukcje jak go nagrać i wgrać masz tutaj:

 

Nagrywanie softa:

1. Kup jakąś dobrą płytę np. Verbatim (u mnie chodzi i na innych np. Sony)

2. Zaznacz opcję verify i wypal soft programem ImgBurn z prędkością x1 (by uniknąć błędów).

3. Z płytką udaj się do samochodu :)

 

Pytanie 5:

Jak dokonać wgrania nowego softu??

 

1. Zapłon włączyć (może silnik pracować), generalnie zaleca się nawet podłączyć PROSTOWNIK aby zapewnić dopływ prądu (gwarancja)

2.W kufrze wyjąć płytę z Mapami i włożyć płytę z nowym softem

3. Na ekranie obserwować postęp. Konkretny wyglą zależy od modelu MK:

MK1 pokazuję sie logo BMW, Pozostałe pasek postępu

4.Jak na ekranie pojawi się napis żę "Update erfolgreich.." czyli pomyślnie NIE potwierdzać "OK-jem". Najpierw wyjąć z kufra płytę z softem.

Inaczej zachowuję sie MK3 gdy nie ma jeszcze wgranej funkcji Split. Czytnik po wgraniu softu będzie zapytywał o Kod CD lub V.17

5. Teraz na ekranie potwierdzić OK. Czytnik zresetuję się, co zależnie od wersji możę nawet trwać 2 min.

6.Wgranie zakończono i można wkładać płyty z Mapami

http://images.chomikuj.pl/button/Sledz2424.gif


Softy [PL], instrukcje, mapy do systemów nawigacyjnych w naszych BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft ściągnięty!!!

Jak teraz mam wypalić to na płytkę??? czy wszystko rozpakować i wszystko wypalać :?: próbowałem rozpakować ale windows pyta mnie o zmianę pliku ponieważ "nazwa już istnieje, czy chcesz zmienić plik???" Proszę o szczegółową pomoc..... bo jak już wcześniej pisałem jestem w tym zielony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Hmmm.... ja tego nie ściągałem bo mam MK4 ale powinien być tam obraz płyty (.iso) i nagrywasz to Alcocholem 120% na płytę z najmniejszą prędkością. Potem idziesz z płytą do samochodu montujesz ją w czytniku i reszta robi się sama, na końcu zanim wciśniesz guzik "OK" najpierw wyjmij płytę z czytnika. Po wgraniu softa system się zrestartuje i powinieneś od tej pory mieć do wyboru w ustawieniach język "PL"

http://images.chomikuj.pl/button/Sledz2424.gif


Softy [PL], instrukcje, mapy do systemów nawigacyjnych w naszych BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.