Skocz do zawartości

przekładka e39


anakin18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam możliwość kupienia w 100% pewnego niebitego e39 525 z 2000 roku z Anglii przebieg ok 70000 mil - ok 112 000 km - w bardzo korzystnej cenie - chciałbym się dowiedzieć gdzie najlepiej u nas w kraju zrobić przekładkę kierownicy i wszystkiego co potrzebne (orientuję się co należy wymienić) Czy ktoś zajmował się taką przekładką i może coś więcej powiedzieć na ten temat, koszty itp.

 

Proszę z góry aby nie pisać: nie opłaca się (auto mogę mieć za ok 5000 tys PLN), nie warto, lepiej kupić europejczyka, za dużo roboty itp. Interesują mnie jedynie konkrety.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Do MODERATORA - jeśli znów zły dział to proszę o przeniesienie lub określenie gdzie ten temat umieścić! - z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema jak juz wiadomosci na ten temat szukaj tu: http://forum.angliki.info/index.htm tu masz wszystko co musisz wiedziec na ten temat.Dodam ze przekladka to jakies 5000-7000zl na gotowo czyli autko ready do rejestracji,ceny rozbiezne dlatego dobrze poszukaj i patrz na opinie warsztatow bo PSEUDO FACHOWCOW w naszym kraju nie brakuje :mrgreen: :mrgreen: a i jeszcze licz akcyze ale jak bedziesz mial autko dluzej niz 6miesiecy w uk to niezaplacisz ani centa tzw.mienie przesiedlencze-rowniez zachecam do poczytania na ten temat jak nie slyszales :cool2: pozdrawiam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.