Skocz do zawartości

wymiana silnika w E39


mak1

Rekomendowane odpowiedzi

No i zostałem zmuszony wymienić silnik 2,5 tds w E39 automat. Powiedzcie na jaki silnik zrobić wymianę gdyż raczej nie chcę tdsa i czy jest to wogóle rzecz do zrobienia chodzi o zaminę tdsa na inny motor? i jaki polecacie warsztat w mazowieckim ?:duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tego obecnego nie da sie juz uratowac pamietaj ze po zmianie silnika na inny model dochodzi jeszcze bardzo duzo osprzetu który moze kosztowac wiecej niz goły motor a tu jeszcze skrzynia ze sprzegłem sterowanie itp wiec warto sie zastanowic przed zakupem bo to nie tylko dopasowanie go do komory silnika
Octavia 1,9TDI 110KM 2002r kombi max opcja L&K sprzedam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana sanek pod silnikiem , silnika z calym osprzetem skrzyni biegow wraz z mocowaniem [ tez inne mocowanie] walu napedowego ,calej elektroniki sterujacej , a w porownaniu z tds jest jej duzo wiecej , zabieg totalnie nieoplacalny , koszta zakupu czesci przewyzsza wartosc twojego obecnego sam. tak mysle. pewnie i chlodnice z IC tez trzeba bedzie wymienic . szukaj oryginala ! tylko i wylacznie , wtedy sprzedasz i bedziesz myslal o czyms innym ! pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana sanek pod silnikiem , silnika z calym osprzetem skrzyni biegow wraz z mocowaniem [ tez inne mocowanie] walu napedowego ,calej elektroniki sterujacej , a w porownaniu z tds jest jej duzo wiecej , zabieg totalnie nieoplacalny , koszta zakupu czesci przewyzsza wartosc twojego obecnego sam. tak mysle. pewnie i chlodnice z IC tez trzeba bedzie wymienic . szukaj oryginala ! tylko i wylacznie , wtedy sprzedasz i bedziesz myslal o czyms innym ! pozdrawiam.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jeszcze opcje poszukać anglika i to wszystko przewalić myślę ze najlepsza opcja no albo po jakimś walcu!??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.