Skocz do zawartości

SPRYSKIWACZE


W2 MANEK

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ósemeczkę zaledwie kilka dni i nie wiem jak uzupełnic płyn spryskiwaczy, pod maską nie ma korka na zbiorniczku ,dolałem więc plynu ztyłu i zbiornik przy kole zapasowym jest pełny lecz płyn nie przedostaje się do spryskiwaczy, morze ktoś wie gdzi jest jakiś myk

i jeszcze jedno pytanko jak zmienic date i godzine,po przytrzymaniu guzika od godziny czy daty to wiem jak zrobić zmiany ,tylko mam problem ,aby te zmiany zostały zapamiętane.

pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze masz zatarta pompke i niepodaje ona plynu do zbiorniczka pod maska? Uruchom spryskiwacze i popros kogos, zeby w bagazniku nasluchiwal czy odzywa sie pompka. Jesli sie nie odzywa to musisz kupic nowa/uzywana lub ja naprawic. Ja mialem spalona i moj kolega naprawil mi ja w minute bez zadnych narzedzi. Jak naprawisz pomke spryskiwaczy zrob test: zdejmij wezyk z króćca przy zbiorniczku spryskiwaczy pod maska (caly zbiorniczek ma tylko jeden krociec najblizej prawego kielicha amortyzatorow) i uruchom spryskiwacze. Jesli pompka w bagazniku zadziala i pod maska na wezu zdjetym z krocca leci plyn, to sie cieszysz sprawnym ukladem, jesli nie leci to szukasz przerwy na wezu miedzy kolem zapasowym a maska, ale mysle ze to malo prawdopodobna opcja. Klopoty ktore opisujesz to naprawde standard w e31. Ludzie najczesciej dolewaja plynu pod maska przez maly otwor w zbiorniczku, widzialem nawet zbiorniczek pod maska przerobiony na zakretke od banki 5 litrowej. Jesli chodzi o ustawienie godziny to mimo ze mam osemke tyle lat, to nadal nie wiem jak to zrobic, ale zawsze za ktoryms razem udaje mi sie metoda na chybil trafil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj dzięki za podpowiedz ,a pomka w bagażniku dziła i jak ją podłączylem na krutko to przepompowala plyn do przodu ,bendę szukal w inst el bo noze jakis czujnik lub przekaznik nie zasila pompki.

jesli chodzi o date i godzinę to doszedlem nascszkasz 5sek np.uhr potem 1,10.100 ustawiasz odpowiednią godzinę i potem przycisiem set zapamiętujesz ją

pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.