Skocz do zawartości

320d 2001 Nie ma nawiewu na przednią szybę


kierowcabmw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Szukałem,szukałem ale nic kompletnie nie znalazłem.Problem polega na tym że jak zrobię temperaturę 23 albo wyżej i przełączę na max dmuchawę szyby przedniej to nie ma żadnej reakcji.Moja niunia po prostu nie grzeje silnym powietrzem.Jest to bardzo uciążliwe bo szyby parują w takim tempie że aż się boje wsiadać za kierownice. :cry2: Dodam że na wolnym biegu dzieje się to samo.Jakieś tam ciepłe powietrze leci ale tak słabiutko że tragedia.Co to jest ? Dodam jeszcze że gdy przełączę ogrzewanie na tylną szybe to ok ogrzewa ją (ale zostawia na samej górze trzy paski zaparowane)nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałem.Od czego zacząć sprawdzać Panowie co poleciało ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odnośnie tych trzech pasków mogę powiedzieć ze mam tak samo ale nie zmniejsza mi to widocznosci podczas spoglądania w lusterko wsteczne, więc być moze tak musi byc. Swoją drogą co do tych trzecz pasków mam swoją teorię. Skoro antena radiowa jest wbudowana w tylną szybę, to może są one własnie jakoś z nią powiązane? Nie wiem, są to tylko moje przypuszczenia, możliwe że ktoś z forum wie o tym coś więcej.

Problem polega na tym że jak zrobię temperaturę 23 albo wyżej i przełączę na max dmuchawę szyby przedniej to nie ma żadnej reakcji.

W jaki sposób włączasz dmuchawę szyby przedniej? Osobiście wciskam ten przycisk który znajduje sie po prawej stronie panelu od klimatyzacji nad włacznikiem klimy i wtedy dmuchawa działa jak szalona, w parę sekund odparowywuje mi sie szyba. Pozdrawiam;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jeśli filtr jest mocno zabrudzony to powietrze słabiej jest wdmuchiwane do środka, ale wszystkie silniczki dmuchawy powiny pracowac podobnie, nawet przy zabrudzonym filtrze. Jesli właczasz dmuchawe szyb przednich a ona kompletnie nie rusza to moze to byc problem z jakims bezpiecznikiem, lub jakims mechanicznym uszkodzeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.