Skocz do zawartości

Jakie audio - e46 harman kardon


Dominik86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

w moim e46 jest zamontowany system harmana kardona, ale niestety radio cos nawala (czyt. raz działa raz nie, zwykle nie) chciałbym je wymienić, najlepiej na takie które ma mozliwość odtwarzania mp3.

Nie mam zielonego pojęcia co wybrac, wiem tylko, że mam 10 głośników:

po 3 na przedni drzwi,

po 1 na tylnie

i 2 w bagazniku,

 

patrzałem na skapiec.pl ale tam widze, ze wszedzie jest moc 4x costam a wydaje mi sie ze ja potrzebuje 10x costam, jakies pomysły co można by zamonotować? Nie jestem audiofilem, ale tez nie lubie jeździć po cichu ciągle, szału można dostać w dłuższej trasie. Czy jest możliwość, zeby nowe radio współpracowało z wielofunkcyjną kierownicą?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MOZE KUP PO PROSTU PRZEJSCIOWKE DO WTYCZEK I ZAMONTUJ JAKIOED dobre RADIO ( CZYTAJ NIEORYGINALE BMW) Z MP3 I BEDZIESZ ZADOWOLONY .JA WLASNIE JESTEM W PROCESIE MZMIANY CALEGO AUDIO W MOIM COUPE.
.....When you are leaving skid marks between corners, this means that you have enough POWER....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MOZE KUP PO PROSTU PRZEJSCIOWKE DO WTYCZEK I ZAMONTUJ JAKIOED dobre RADIO ( CZYTAJ NIEORYGINALE BMW) Z MP3 I BEDZIESZ ZADOWOLONY .JA WLASNIE JESTEM W PROCESIE MZMIANY CALEGO AUDIO W MOIM COUPE.

 

to bym potrzegbbował w takim wypadku na miar na coś dobrego, idealni by było, gdyby jeszcze było w kolorze podświetlenia, ale to nie jest najważniejsze.

 

BTW: jak wyjąc to cholerne radio??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz czyms miekkim podwazyc platik od strony pasazera i go wyciagnac-one sa po prostu na koleczki.potem bedziesz mial dostep do srubki ktora odkrecasz jedna strone radia.potem robisz to samo z drugiej strony i masz radio wyjete.

bedziesz potrzebowal przejsciowke do kabli jesli chcesz wykorzystac oryginalna instalacje no i panel ktory zmniejszy ci otwor po oryginalnym radiu.W twoim przypadku jesli masz harman kardona to chyba jest inna niz standardowa przejsciowka kabli ale niejestem pewien bo u ciebie chyba jest wzmacniacz i do tego subwooferek w bagazniku oryginlany--- Zgoogluj to tak bedzie najszybciej chyba.

co do radyjka ja uzywam ALPINE CDA-9853R w nim zmieniasz sobie kolory jak chcesz i pasuje do reszty podswietlania--jakos grania o niebo lepsza niz na standarcie pomimo oryginalnych glosnikow ktore tez beda niedlugo OUT

.....When you are leaving skid marks between corners, this means that you have enough POWER....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz czyms miekkim podwazyc platik od strony pasazera i go wyciagnac-one sa po prostu na koleczki.potem bedziesz mial dostep do srubki ktora odkrecasz jedna strone radia.potem robisz to samo z drugiej strony i masz radio wyjete.

bedziesz potrzebowal przejsciowke do kabli jesli chcesz wykorzystac oryginalna instalacje no i panel ktory zmniejszy ci otwor po oryginalnym radiu.W twoim przypadku jesli masz harman kardona to chyba jest inna niz standardowa przejsciowka kabli ale niejestem pewien bo u ciebie chyba jest wzmacniacz i do tego subwooferek w bagazniku oryginlany--- Zgoogluj to tak bedzie najszybciej chyba.

co do radyjka ja uzywam ALPINE CDA-9853R w nim zmieniasz sobie kolory jak chcesz i pasuje do reszty podswietlania--jakos grania o niebo lepsza niz na standarcie pomimo oryginalnych glosnikow ktore tez beda niedlugo OUT

 

a miałeś już styczność z tym alpine x305 r ?? wygląda fajnie i ma wejscie usb + na iphone co mi bardzo odpowiada, bo to dodatkowe 16gb muzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Witam. Czy zmieniles oryginalne radio na nieseryjne? Jesli tak mozesz opisac jakiej przejsciowki uzyles? Ewentualnie co przerabiales?

U siebie mam rowniez harman kardon i po wyjeciu oryginalu i zalozeniu Pioneera na iso przez zwyka duza przejsciowke nie ma dzwieku. Oprocz oryginalnej duzej kostki nizej jest jeszcze mniejsza. Czy ktos zakladal zwykle radio na iso do takiej instalcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
ja mam te naglosnienie i takie radio z nawi z tv i niema glosu, raz jest raz niema teraz kompletnie zniknol dziwiek wszystko dziala obraz tv wysiwietla ale dzwieku niema ani na cd ani na radiu pomozecie?

Kolego podejrzewam że tuner ci padł zapewne masz Becker bm54 zależy z którego roku masz auto bo były też bm24, tuner znajduje się pod bagażnikiem a wygląda to tak:

http://lh6.ggpht.com/_lGR1Axjtwz4/TCT9b8JmatI/AAAAAAAAAIg/I8u8IZY50-4/s640/25062010522.jpg

ja własnie jestem trakcie dołożenie tuner tv bo fabrycznie nie miałem i dlatego mam wszystko wybebeszone, ten tuner bm54 odpowiada właśnie za dźwięk kolega orlik z forum naprawia te tunery, a skąd jestes bo mój jest oki jeśli mieszkasz niedaleko można to sprawdzić.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.