Skocz do zawartości

[ e36 ] Wzmacniacz w bagażniku którędy przewody?


lucaslee

Rekomendowane odpowiedzi

Zamontowałem w bagażniku mojej E36 sedan z 97r wzmacniacz i muszę teraz jakoś poprowadzić przewody RCA-Chinch 5 metrów od wzmacniacza do radia.

 

Pytanie którędy poprowadzić te przewody?

 

Mały OFFtop: Popraw temat z błedów ortograficznych bo mi oczy wypali zaraz.

 

Poszperaj na www.bmwfans.info

QUATTRO

Diesel ? No thanks....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektóży powinni być zalogowani na forum języka polskiego i uczyć ortografi a nie pomagać w rozwiazywaniu problemów.

 

Ja poprowadziłem środkowym tunelem. Zdemontowałem go całkiem i od radia koło biegów ręcznego i pod wykładziną z tyłu na tym garbie, pod siedzenia i dalej to już jakoś do bagażnika. Ja niestety nie mam składanych siedzeń mam za oparciem karoserję i przweprowadziłem przez dziurę w tej blaszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektóży powinni być zalogowani na forum języka polskiego i uczyć ortografi a nie pomagać w rozwiazywaniu problemów.

 

Ja poprowadziłem środkowym tunelem. Zdemontowałem go całkiem i od radia koło biegów ręcznego i pod wykładziną z tyłu na tym garbie, pod siedzenia i dalej to już jakoś do bagażnika. Ja niestety nie mam składanych siedzeń mam za oparciem karoserję i przweprowadziłem przez dziurę w tej blaszy.

 

W Polsce językiem urzędowym jest język polski, zatem będąc Polakiem jestes zobligowany do używania go według zasad gramatyki i ortografii. Tego uczą w szkole podstawowej która jest obowiązkowa. Jeśli tobie jest to bez różnicy to może za chwilę będziesz przejeżdżał na czerwonym świetle ?

QUATTRO

Diesel ? No thanks....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.