Skocz do zawartości

2,0 i Vanos POMOCY


kamil_n2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! wsiadam dzisiaj do samochodu przekrecam kluczyk i samochod kreci ale po momencie tak jakby przepuscil rozrusznik ale dalej kreci tylko ze nie chce odpalic... (jestem w szoku) sprawdzam jeszcze raz... rozrusznik kreci ale silnik wogole nie chce zalapac z czasem zaczynac coraz bardziej lapac ale nadal nie chce odpalic.... myslalem ze moze sia zalal poczekalem ok 10min i znowu proba ale to samo... krecilem go az zalapal no i zalapal ale jak odpalil to tak jakby nie na wszystkie gary chodzilpo pewnym czasie wszystko sie ustatkowalo... Nigdy wczesnbiej nic takiego mi sie nie dzialo po prostu w szok sie wbilem jak moja beemka odmowila mi posluszenstwa...

- pompka paliwo podaje bo slychac

- przy odpalaniu kontrolka od trakcji gasla czyli silnik lapal ale nie chcial zalapac

Czy ktos wie co to moze byc??? w takich sytuacjach boje sie o inne czesci eksploatacyjne typu rozrusznik...

 

MOD EDIT:

Proszę nadawać tytuły wątków tak, żeby bardziej naprowadzały na opisywaną sprawę (w powyższym tytule jest tylko identyfikacja modelu).

zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.