Skocz do zawartości

Czy ktos dysponuje do MK1,MK2 softem PL ???


jacektrojan69

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
Widzialem ze kiedys wrzucil linki Kolega "bombusek" ( http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=664927#664927 ) ale juz sa nieaktualne. Moze ktos jeszcze dysponuje tym softem lub moze podrzucic jakis link ??? Pozdrawiam

 

 

Witam,

 

nie ma spolszczenia do mk1, takze mozecie nie szukac...Do mk2 tez nie znajdziecie na necie i sami niestety nie zrobicie gdzy jest to skompilkowane(nigdzie nie opisane itp)

 

Jesli chodzi o mk3, mk4 od kiedy co poniektorzy zaczeli sie bawic dostalem kilka martwych/polmartwych czytnikow.

 

Jesli chodzi o mk2 to oferuje takie spolszczenie.

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jest tak jak mowil kolega ajlb. Niestety handlarze trzymaja soft dobrze w ukryciu. MK3 i MK4 to nie problem, sa w necie.

TV Free i usuwanie bledow zarowek rowniez, jesli sie ma kompa i interfejsa Ibus, ktorego kolega ajlb zakupil poprzez mnie w niemczech za 30-40 euro (w zaleznosci od wersju) + sofcik NacCoder tez pare $.

 

Jesli sie podczas aktualizacji Softu cos nieuda, najlepiej cofnac do nizszej wersji i zgrac na nowo update na plytke. Wiekszosc problemow jest po niewlasciwym nagraniu plyty.

 

Jesli plyta nie wyskoczy, trzeba dostac sie do napedu i delikatnie plytke recznie wysunac.

 

Moze sie troche naraze, ale juz taki jestem.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukam polskiego menu do MK2 i niestety nie ma nic za darmo najtaniej co znalazłem to gośc z alegro zgodził sie na 160 zeta więc jeszcze poczekam a czy kolega greg38 podał by jakis namiar na tv fre ale nie taki co sie odblokowuje np jasnością czy kontrastem bo to juz przerobiłem u diablo w gliwicach taka impreza kosztuje 200zeta robi to komputerem przez gniazdo diagnostyczne jest to naprawde pomocne jak sie ma dvd i małe dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukam polskiego menu do MK2 i niestety nie ma nic za darmo najtaniej co znalazłem to gośc z alegro zgodził sie na 160 zeta więc jeszcze poczekam a czy kolega greg38 podał by jakis namiar na tv fre ale nie taki co sie odblokowuje np jasnością czy kontrastem bo to juz przerobiłem u diablo w gliwicach taka impreza kosztuje 200zeta robi to komputerem przez gniazdo diagnostyczne jest to naprawde pomocne jak sie ma dvd i małe dzieci

 

ja podlaczam tylko swojego laptopa. i nie poprzez gniazdo tylko szyne i-bus. Jesli bedzie cieplo w kwietniu moze zrobie mala przerwe na A4 jak bede przejazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.