Skocz do zawartości

Inastalacja Navi 16:9 cd , TV


Rado_

Rekomendowane odpowiedzi

Masz pod nosem :) - w Raszynie na ul 17 Kwietnia, numer chyba 60 - Car Audio czy jakoś tak - biorą ode mnie wiele sprzętu navi i audio do BMW, więc raczej się znają na rzeczy ... Gdzieś mam do nich telefon, ale może adres Ci starczy :)

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie polecić jakiś warsztacik który mi to fachowo zrobi i jakie są mniej wiecej koszta

 

może ktoś już robił niedawno , mam radio z kasetą i małe Navi,

 

koszty sa spore, bo okolo 4500zl za calosc.

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pod nosem :) - w Raszynie na ul 17 Kwietnia, numer chyba 60 - Car Audio czy jakoś tak - biorą ode mnie wiele sprzętu navi i audio do BMW, więc raczej się znają na rzeczy ... Gdzieś mam do nich telefon, ale może adres Ci starczy :)

 

tak znam im , tam robiłem odgrzybianie , mycie tapicerki , założenie syreny z odcieciem zapłonu i antynapdówke :))

 

pytałem się ale zabradzo nie byli zorientowani i z tego co mi mowili to e46 po lifcie jeszcze nie robili

 

nie chce po prostu by się uczyli na moim autku ,

4500 zł to koszta spore

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.