Skocz do zawartości

PROSTE pytanie - szyba sterowana elektrycznie.


Sebi

Rekomendowane odpowiedzi

Ello!!

Mam problem z szyba elektryczna w bryczce.(czytaj jaką mam bryczke w opisie moja bryka)

 

Naciskam guzik podnoszenia elekrytycznej szyby i idzie chwile w górę po czym idzie w dół (więcej niz do góry).Ale jak wcisnę mocno ów guzik czyli drugi stopień to pójdzie do góry bez problemu.

 

Czemu nie idzie w góre prawidłowo na pierwszym wciśnięciu???

Pozdrawiam i Życzę Miłego Dnia.

Sebastian.

>>>>Zapraszam na swoją stronę!!!!<<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie idzie, bo szyba napotkała opór i zadziałał czujnik przeciążenia (odczytał że komuś przyczasnoł rękę, więc opuścił szybę).

 

Przyczyna:

-najprawdopodobniej wytarta uszczelka (starte "włoski") na wysokości lusterka - można to sprawdzić w ten sposób, że należy polać wodą uszczelkę, lub zaobserować podczas deszczu czy szyba działa prawidłowo.

 

- jeżeli nie uszczelka, to po zdjęciu tapicerki możesz wyregulować szybę, tz zminić jej kąt. - tam jest taka łapa (szyna) po której jeżdzi lewy uchwyt szyby.

 

- jeżeli to też nie, to może przycisk - zamień z drugiej szyby i sprawdź

 

Jak byś znalazł sposób na wytartą uszczelkę to daj znać, zaznacze tylko że krem nivea działa tylko przez pare tygodni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ello :D

 

Przełączniki są ok.Zrobiłem przekładki.

 

Jest chiba coś z tym czujnikiem. Włożyłem palce w szczelinę na szybę i ją poszeżyłem na siłę i muszę powiedziec że już są efekty.

 

Pare razy poszła na 1 stopniu wciśnięcia do góry bez opadania :D .

Czyli coś ją tam blokuje. Ale postęp jest znaczący.

 

Jest jeszcze możliwość że szyba jest rozprogramowana i dlatego tak wariuje.

Ponoć trza do kompa becię podłączyc i coś się tam ustawia i zajmuje to kupe czasu??????i niestety kasy.

Pozdrawiam i Życzę Miłego Dnia.

Sebastian.

>>>>Zapraszam na swoją stronę!!!!<<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.