Skocz do zawartości

Lusterka w E90 nie chcą się składać przy zamykaniu auta


Rossignol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Banalna sprawa ale wiem tylko jak skodować kluczyk z centralem w E46 czy E39 Wink Da się skodowac - zaprogramowac samemu opcję skladania lusterek przy przytrzymaniu przycisku lock w pilocie w BMW E90 ? Szyberdach sie domyka podobnie jak szyby ale lusterka nie chca się zlozyc W E 46 składały sie bez problemu ...

 

Z góry dziękuję za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
Odgrzewam kotleta ale ten sam temat dotyczy mnie. Mianowicie mam składane elektrycznie lusterka z przycisku koło szyb lecz po przyciśnięciu dłużej z pilota zamykają się tylko szyby. Nawet jak złożę je ręcznie przed wychodzeniem toi później otwarcie nic nie daje i muszę ręcznie(z przycisku :)) rozłożyć. Jestem totalnym laikiem co do kodowania znam inpa i disa dosyć dobrze. Może to czas żeby nauczyć się czegoś nowego i spróbować właśnie to zakodować, może ktoś da trochę porad, moze jakaś instrukcja krok po kroku. Jakiś poradnik. Za wszystkie konstruktywne porady z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nikt nic nie wie?

Sprawdziłem też że pochyla mi się szkło lustra jak włączę wsteczny. Czy Da się tak zrobić żeby te lusterka się składały po przytrzymaniu przycisku zamykania, a później rozkładały się po otwarciu auta czy nie da się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cholerny problem z działaniem NCS i DIS kodowanie, ncs wywala błędy Dis nie może się połączyć z EWS na samym początku, kabelek działa bo diagnoza działa wyśmienicie i w INPA I DIS ale kodowanie za cholerę :( może coś pomożecie w temacie, tutaj pisałem o swoim problemie :| http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=97&t=108441&start=165
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.