Skocz do zawartości

telefon e38


arek190689

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

To jest oryginalny telefon BMW. Ja mam taki sam w swojej betce E 39 Najpierw włóż kartę startową w podłokietnik pod słuchawką . U mnie chodzi w Erze i jest OK.

Jak to zrobisz to bedziesz miał po polsku napisy w telefonie i na monitorze. Pewnie masz też zestaw głośno mówiący. Mikrofon masz koło oświetlenia.Dalej włączasz przyciskiem na górze po prawej stronie i sieć znajduje ci automatycznie.

Jak ci zadziała to napisz

Pozdrawiam

dm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

To jest oryginalny telefon BMW. Ja mam taki sam w swojej betce E 39 Najpierw włóż kartę startową w podłokietnik pod słuchawką . U mnie chodzi w Erze i jest OK.

Jak to zrobisz to bedziesz miał po polsku napisy w telefonie i na monitorze. Pewnie masz też zestaw głośno mówiący. Mikrofon masz koło oświetlenia.Dalej włączasz przyciskiem na górze po prawej stronie i sieć znajduje ci automatycznie. Tylko ten przycisk to jest kółko a w nim kropeczka i musisz troszke dłuzej przytrzymac a co do karty to musisz włozyc całą dużą karte startową.

Jak ci zadziała to napisz a jak znasz angielski to obsługa jest we wczesniejszych postach

Pozdrawiam

dm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

wsadziłem kartę ery ale nic mi to nie dało nadal nie działa 0 reakcji czysty wyświetlacz porostu nic sie nie włącza. na dużym wyświetlaczu nie mam telefonu ale mam code nie wiem może to code ma cos wspólnego z telefonem muszę w nim wpisać jakiś pin 4 liczby czy coś. pozdrawiam i proszę o odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

wsadziłem kartę ery ale nic mi to nie dało nadal nie działa 0 reakcji czysty wyświetlacz porostu nic sie nie włącza. na dużym wyświetlaczu nie mam telefonu ale mam code nie wiem może to code ma cos wspólnego z telefonem muszę w nim wpisać jakiś pin 4 liczby czy coś. pozdrawiam i proszę o odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

wsadziłem kartę ery ale nic mi to nie dało nadal nie działa 0 reakcji czysty wyświetlacz porostu nic sie nie włącza. na dużym wyświetlaczu nie mam telefonu ale mam code nie wiem może to code ma cos wspólnego z telefonem muszę w nim wpisać jakiś pin 4 liczby czy coś. pozdrawiam i proszę o odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

wsadziłem kartę ery ale nic mi to nie dało nadal nie działa 0 reakcji czysty wyświetlacz porostu nic sie nie włącza. na dużym wyświetlaczu nie mam telefonu ale mam code nie wiem może to code ma cos wspólnego z telefonem muszę w nim wpisać jakiś pin 4 liczby czy coś. pozdrawiam i proszę o odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Jeżeli na wyswietlaczu nie masz napisu telefon ( napis zależy od języka ) to znaczy ,że komputer nie widzi telefonu, a to znaczy że możesz mieć padnięty moduł od telefonu.

A napis code to jest taki drugi immobiliser. Działa on na zasadzie 4 cyfrowego pinu ,który wpisujesz sam według uznania , a żeby go zaktywować musisz przekręcić kluczyk i wpisywac kod na białym tle wyświetlacza. Po zaakceptowaniu code będzie aktywny i nie odpalisz samochodu.

Ale działa to jednorazowo. Przy każdym odpaleniu musisz podac kod,

Oczywiście możesz go dowolnie zmieniać.

Jak się uporasz napisz

dm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z tym kodem to rozkminiłem ale moduł to który jest co możne z nim być nie tak? ile możne on kosztować? a możne wiesz co zrobić zęby tv była w kolorze jakaś antenę gdzie co i jak? a i przy okazji mam kolorowe paski na wyświetlaczu co zrobić żeby zniknęły da się coś z tym zrobić? i radio mi się włącza i wyłącza dźwięk dokładniej odczepiłem kostkę od takiej czarnej puszki i działa ale zdarza się ze wyłączy przez jakiś dół jak wjadę. temat inny ale jak uj tyle mozesz mi powiedziec to masz rade na to. pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj !

Pokolei.

Nie wiem ,ile kosztuje moduł , ale najpierw musi być pewny, że to padł moduł ( to były tylko moje przypuszczenia ) , trzeba byłoby sie podpiącć pod kompa i sprawdzić dokładnie.

A co do TV to nie potrzebna ci żadna dodatkowa antena , anteny są w słupkach ,a żeby mieć kolor w TV , to wejdż w TV zakładka Set dalej TV-Format i wybierz PALDK 6 . Będziesz miał wtedy kolor , dalej ustawisz sobie pozostałe parametry wg uznania (telegazeta , jasność, kontrast itd)

dm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

witam!przepraszam ze wtrace tak pozno ale w bagazniku po lewej stronie powinna byc centralka telefoniczna w ktora sie wklada cala karte ni ta mala tylko ta duza bez wyrywania tej malej i telefon powinien dzialac w kazdej sieci.

Pozdro zWRC!!!

moderatorzy dajcie wklejic fotke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.