Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc w Bialymstoku ;)


KACPER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy,

Niestety nie mam dostepu do forum "Polecane warsztaty" wiec pisze tutaj.

Jestem na "wyjezdzie" w Bialym stoku i kiedy juz mialem wracac do domu cos sie pomiedzalo mojej malej. Co jakis czas zapala sie lampka DSC + ABS + "wykrzyknik" i silnik sie wylacza. Wszystki trwa jakies 2 moze 3 sekundy potem wraca do normy. Czasem to trwa dluzej tak, ze samochod staje i nie moze zapalic. Po 2 minutach wszystko wraca do normy i moge jechac dalej.

Czy mozecie mi polecic jakis warsztat w Bialymstoku, gdzie maja kompa i co nieco wiedza o naszych samochodach, zeby mnei poratowali bo do domu mam 400 km wiec troche boje sie tak wracac.

Samochod to E46, 330d z 2002 roku.

 

Dzieki za pomoc

KACPER

+48691444481

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy tej awarii możesz spokojnie jezdzić pada ci moduł abs a jak te lampki się palą to niemasz trakcji i absu ale jechać można bez problemu .

 

No ale czy to normalne, ze w takim przypadku gasnie silnik i potem przez 2,3 minuty nie chce zapalic ??

 

KACPER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy tej awarii możesz spokojnie jezdzić pada ci moduł abs a jak te lampki się palą to niemasz trakcji i absu ale jechać można bez problemu .

 

kolego k631 zaczalbym od przeczytania jeszcze raz w czym problem zanim takiej pochopnej porady udzielisz.

 

Gdyby nie to, ze silnik gasnie to smialo mozna jechac dalej.

Natomiast w tym wypadku nie ryzykowalbym i jak najszybciej na diagnoze sie udal.

 

I dostep oczywiscie masz do warsztatow tylko sa 2 dzialy:

 

warsztaty polecane przez klubowiczow - tutaj nie wejdziesz

warsztaty polecane przez forumowiczow - tutaj kazdy ma dostep

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.