Skocz do zawartości

Alarm CAN czy analog, jest wogule CAN do BMW 318 E46 2002r ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszą o pomoc w doborze auto alarmu do BMW E46 2002 benzyna 2l. W zakładzie proponują mi zamontowanie SEO Perfect nie pracujący z CAN (mówią, że nie ma CAN w tym modelu auta). Znalazłem opinie, że lepiej już montować autoalarmy na magistralii CAN. Czy moje autko ma pełną magistralę CAN i da się dobrać jakiś dobry alarm np. TYTAN DC300 albo 400 chyba współpracuje z nim. Proszę o pomoc, nie znam się na tym a każdy mówi mi co innego. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Do twojego auta polecam TYTAN-a.

Twój samochód to jeszcze nie szyna CAN, ale sterowanie niektórych elementów odbywa się cyfrowo, np. krańcówek drzwiowych.

Mimo że znajdziesz przewód to cały czas i po zamnknięciu drzwi pojawia się na nim masa. Dlatego podłączając zwykły alarm montażyści wykorzystują przewód zapalania lampek który znajduje się w komputerze za schowkiem. Tak samo jest problem z krańcówką w tylnej klapie trzeba stosowac przekaźnik.

 

Wejdź na stronę www.digitalsystems.com.pl w zakładkę kontakt i zadzwoń do handlowca.

Opracowali alarm TYTAN specjalnie pod BMW serii E46 i E39

 

Pozdrawiam KASZEL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za info, mam już założony SEO Perfect. Wolałbym Tytana ale nie zakładają w mojej okolicy. W SEO nie działa/nie ma np. reamingu, funkcji panic, i mam długą zwłokę na drzwi, 45sek musze czekać na info o niezamkniętych drzwiach. A jaką masz opinie o Seo perfect? Pozdrawiam i dzięki za info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.