Skocz do zawartości

Czy faktycznie mam tyle przejechane???


sqnix

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy wciskam przycisk od zerowania licznika i przekrecam zapłon to wyswietlaja mi sie rózne cyfrowe wartosci, na koniec jest tzw tacho test.Jedna wartosc to 340tys km czy faktycznie mam tyle przejechane???Na liczniku mam 170tys km. orientuje sie ktos???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wciskam przycisk od zerowania licznika i przekrecam zapłon to wyswietlaja mi sie rózne cyfrowe wartosci, na koniec jest tzw tacho test.Jedna wartosc to 340tys km czy faktycznie mam tyle przejechane???Na liczniku mam 170tys km. orientuje sie ktos???

 

Orientuje się tyle, że nie użyłeś funkcji szukaj - a szkoda bo znalazłbyś na bank odpowiedź na swoje pytanie dotyczące TESTU ZEGARÓW.

 

Zgłaszam do usunięcia.

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wciskam przycisk od zerowania licznika i przekrecam zapłon to wyswietlaja mi sie rózne cyfrowe wartosci, na koniec jest tzw tacho test.Jedna wartosc to 340tys km czy faktycznie mam tyle przejechane???Na liczniku mam 170tys km. orientuje sie ktos???

 

Kolego proponuje uzyc opcji "szukaj" na forum jest tego naprawde duzo!!! :cool2:

Bardzo Mądry Wybór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.