Skocz do zawartości

do czego służy 7 przycisków pod panelem sterowania klimy??


JohnyBMWe36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów, mam jeden maleńki problem a raczej pytanie, nie wiem do czego służą przyciski(jest ich 7) które znajdują się pod panelem do sterowania klimą , są tam 2 wyślwietlacze, jeden to zegar a drugi wskazuje datę. gdy je wciskam nic się nie dzieje czy może ktoś mi pomóc?? http://allegro.pl/item371577335__bmw_318i_.html podobnie wygląda wnętrze mojej bety. rok produkcji 1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To panel małego kompa, jeden wyświetlacz pokazuje godzinę/datę, drugi temperaturę. Opis przycisków powinien gdzieś być na forum, służą one głównie do ustawienia wskazań, na codzień rzadko się z nich korzysta.

Kosmetyka samochodowa, czyszczenie tapicerki

http://www.clart.pl

Dodatkowe info, zapytania, porady na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla niewtajemniczonego kolegi występują jeszcze kopmy z większą ilością klawiszy, co wiadomo daje więcej funkcji i możliwości typu pokazywanie chwilowego spalania, zasięgu na ilości paliwa w baku, i wiele wiele innych. Pełny opis jest w instrukcji obsługi BMW E36. Jak coś to służę pomocą.

BMW E34 520i / sedan / 1992 / auto / calypsorot metallic

-------------------------------------------------------------------

EX: BMW E30 318i / coupe / 1989 / manual / diamant schwarz

EX: BMW E30 316i / coupe / 1991 / manual / diamant schwarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to od lewej:

 

1.Pokazuje lub nie temperaturę (jeśli wyłączysz wyświetlanie włączy się samo wraz z sygnałem dźwiękowym gdy temperatura spadnie poniżej +3°C).

2.Przełącza wyświetlanie między stopniami celsjusza i farenheita.

3.Przełącza wskazywaną godzinę na datę i na odwrót.

4.Aktywuje lub de aktywuje pipszczyk memo (guzikiem nr 6 lub 7 teraz nie pamiętam ustawiasz minuty, przy każdej godzinie i ustawionej minucie pipszczyk pipszczy, dla mnie bzdura ale tak jest sprawdzałem)

5.Ustawia datę i godzinę (musisz chwilę przytrzymać to kropki zaczyna mrugać wtedy guzikami 6 i 7 ustawiasz czas lub datę, jak mieszkasz w wysokim bloku i masz zepsutą windę to nie zapomnij zegarka kumpel zapylał na 8 piętro bo usiadł w samochodzie i zajarzył, że nie wie która godzina).

6.Jak wyżej.

7.Jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.