Skocz do zawartości

Beda dobre??


wito_86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zaczynam kompletowac jakies CA u siebie i tak zberam komponenty Kasy niemam narazuie za duzo wiec poki co bedzie delikatnie... Chcialem sie dowiedziec czy te glosniki mi jako tako zagraja?? Mowa tutaj o instalacji ich jakby free-air Za tylnimi fotelami chce wywalic ta blache a nastepnie wstawic tam plyte z mdf'u no i do niej glosniki Mialem kiedys cos takiego w poprzenim sedanie i gralo to naprawde kozacko a niebyly to jakies suby tylko zwykle glosniki basowe jakies no name Co do sprzetu to zasili je wzmach Gelhard GXV 369 tam jest niby 600W wiec wrzuce to na mostek i bedzie 2 razy 300 aha muzyka jaka sluchak to z reguly jakis czarny rap albo polski h-h ewentualnie lekkie haus lub trance Wiec chodzi mi o gleboki miekki bas... oto glosniki

 

http://www.allegro.pl/item365326869_jbl_cs_1204_1000w_gratisy_wysylka_gratis.html

 

dodam ze beda oczywiscie 2 sztuki tych glosnikow Dziekuje z gory za porade i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć dobry bas, to kup jeden porządny głośnik i do tego kup, albo zrób porządną obudowę. Free-air z dwoma szajsowatymi głośnikami można porównać do wiejskiego tuningu, ale w car-audio. Inna sprawa, że do free-air musi być specjalny głośnik, a nie dowolny.

 

Nie słyszałem jeszcze, żeby dwa subwoofery podłączać do jednokanałowego wzmacniacza (bo z twojej wypowiedzi wynika, że taki masz) - poza tym jeśli już to przez zwrotnicę (mostek to podłączenie jednego głośnika do dwóch kanałów wzmacniacza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie wzmacha mam cztero kanalowke z mostkowaniem 4/3/2 wiec robie 2 mostki i mam 2x300 (niby oczywiscie hehe) Wiem wiem to wszystko ze sa specjalne glosniki ale na wlasnym doswiadczeniu widziaolem takie cos na zwyklych wiesniackich glosnikach i to wymiatalo na maxa Mialem to w LadZie 2107 a tam szczelnosci zbytnich w bagazniku niema i to naprawde gralo zaje... Dlatego sie pytam czy te glosniki sa dobre bo wiem ze jak tak podlacze to to bedzie kozaczylo w BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz mocny wzmacniacz, to dokup do niego skrzynke z głośnikiem - można już za 250/300PLN kupic cos takiego przewody w miare dobre 50/60PLN i z pewnością będziesz miał granie...

nie będzie to zestaw audiofilski, ale da rade. no i nie będziesz musiał "demolować" samochodu i wstawiać mdf'u.

a w dobrym sklepie jeszcze sprzedawca Ci doradzi który model dobrać do Twojego wzmacniacza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn powiem tak szczerze ze juz chwile sie kocham w ca i tym razem juz niechce polsrodkow tzn wkladania tuby tylko chce zrobic cos jakby zabudowe... do tego co napisalem wyzej mysle o zabudowanych boczkach i umieszczeniuw nich wzmaka i kondensatora... To ma po piersze wymiatac ale chcialbym tez zeby to wygladalo... Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.