Skocz do zawartości

Z3 m - czy zna ktoś to auto ?


Piotrek199

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Niedawno znalazłem na aukcji BMW Z3 w wersji M.

Niestety, sprzedający usunął aukcje i mam link znaleziony w internecie:

http://e.autokrata.pl/a155/f2da07cd0021653646eea16f

Cena auta jest teraz trochę niższa.

Ten model stoi podobno już bardzo długo na aukcji i stąd moje wątpliwości co do stanu tego auta. Samochód na zdjęciach prezentuje się bardzo ładnie i widać że właściciel dbał o auto.

Szukam osób, które oglądały ten samochód lub miały jakikolwiek kontakt z tym autem. Czy było bite, malowane, czy licznik był kręcony(przebieg 88tys).

Chodzi mi o rzeczy które definitywnie wskazują, że przeszłość auta ma wiele do życzenia.

 

P.S Właściciel jest z Chodzieży

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze pojechac z ELEKTRONICZNYM miernikiem grubosci lakieru, raczej bezwypadkowa to ona nie jest :oops: . A tak na powaznie to takie auta czesto sa sprowadzane po mocnych dzwonach . Choc oczywiscie nic nie sugeruje :) .

 

A to ze dlugo stoi to nie przejmuj sie, prawie 10 letnie auto za 60 tys zl to jednak nie na Polskie warunki, amatorow na Z3 jest Bardzo malo w PL (ta ktora ja kupilem stala ok. 8-10 miesiecy , a wszystko jest z nia ok), a na Z3 Coupe M to juz wogole :duh: :mrgreen: .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie odrazu wszystkie , jak tam widze tylko ten od pompki spryskiwacza puszczony po chinsku lub turecku :lol: .

 

Obejrzalem dokladnie fotki wyglada naprawde super, na tych fotkach sladow powypadkowosci ja nie widze . :)

 

Jedz obejrzyj :) .

 

Aha to ze poduszki mocowan amortyzatorow w gniazdach sa przesuniete do tylu to normalne w eMkach .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zakup się udał, samochód w świetnym stanie technicznym jak i wizualnym. Nigdzie nie był robiony, silnik w super stanie, zbiera się rewelacyjnie no brzmi super :)

Okazało się, że auto posiada również sportowe zawieszenie przez co jest trochę niższy. Niestety, po naszych polskich drogach jeździ się bardzo ciężko, więc są plany aby go trochę podnieść (2-3 cm).

 

Szukałem w internecie dokładnych danych o tym modelu, taką a'la serwisówkę, gdzie były by opisane poszczególne podzespoły. Niestety niczego takiego nie znalazłem, więc jeżeli ktoś jest w posiadaniu czegoś takiego to niech da znać, byłbym mega wdzięczny :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super :) . gratuluje supercara z prawdziwego zdarzenia :D

 

Potrzebujesz seryjnych sprezyn z z3M coupe, poszukaj takowych na ebay.de lub ebay.com . Lub ASO :) .

 

Aha serwisowke mam, nazywa sie to TIS i jest na plycie CD. W razie czego moge Ci to "udostepnic ;) " jestem w warszawie od pon-pt na narbutta - tam studiuje (mokotow) . Tylko wiesz ...przyjedz z3 ;D.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i niestety pewne okoliczności zmuszają mnie do sprzedania tego pięknego auta :( . Długo się nim nie nacieszyłem, lecz muszę się go pozbyć. Dzisiaj odebrałem go z serwisu, ponieważ miał zmieniane zawieszenie na seryjne od z3 m power. Jeśli ktoś byłby chętny to niech pisze ma PW. Niebawem będzie ogłoszenie na otomoto.

 

Auto jest w super stanie, bez problemu mogę z nim jechać na przegląd w celu sprawdzenia stanu technicznego.

Proszę nie myśleć, że w z3 jest coś nie tak, niestety potrzebna mi jest gotówka...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No i niestety pewne okoliczności zmuszają mnie do sprzedania tego pięknego auta :( . Długo się nim nie nacieszyłem, lecz muszę się go pozbyć. Dzisiaj odebrałem go z serwisu, ponieważ miał zmieniane zawieszenie na seryjne od z3 m power. Jeśli ktoś byłby chętny to niech pisze ma PW. Niebawem będzie ogłoszenie na otomoto.

 

Auto jest w super stanie, bez problemu mogę z nim jechać na przegląd w celu sprawdzenia stanu technicznego.

Proszę nie myśleć, że w z3 jest coś nie tak, niestety potrzebna mi jest gotówka...

 

pzdr

 

 

http://www.allegro.pl/item384337889_bmw_z3_3_0l_coupe_2001_r_pakiet_m_power.html a to przepraszam Twoja aukcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.