Skocz do zawartości

xenon efekt.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupilem jakis czas temu komplet zarowek H1 Philips BleVision. Założywszy je zobaczyłem różnice taką że znaki się lepiej odbijają i światło jest faktycznie xenonopodobne. Ale była to niewielka różnica a zaplacilem 70zl za zarowki. Niedawno odwiedził mnie kumpel i porównywaliśmy lego lampki z moimi. Jego świeciły wyraźnie mocniej i kolor jakby bardizej niebieski. Okazało się że kupił na allegro

http://allegro.pl/item349159162_zarowki_h1_xenon_12_v_55_w_ultra_white_od_tt.html

Jak takie coś może świecić lepiej od philipsów to sam nie wiem/ Pomysłałem mam gorsze lampy/ Zamienieliśmy żaróki/ U mnie jeszcze lepiej te badziewia świeciły. Dołoże do tego że philips mi sie spalił po pół roku a po miesiącu drugi wiec olewam philipsa i zastanawiam się czy warto kupić takie cudo. CO prawda opisy XENON są dla mnie śmieszne ale za te kase serio fajnie świecą/ Wie ktoś może czy one sie szybko palą albo czy ten niebieski kolorek nie schodzi czasem po paru miesiacach/ Generalnie to wiejski tuning ale z drugiej strony to nie niebieska dioda na spryskiwaczu tylko fajny kolor lamp wiec sam nie wiem.

Prosze o opinie.

Z góry dzięki .

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokoj z takimi wynalazkami, w lampach moze i wyglada fajnie ale jak przejedziesz sie w nocy w deszczu to gwarantuje ci ze od razu poleca na smietnik.

kup sobie hid jesli masz soczewki bo bez soczewek bedziesz wszystkich oslepial albo osram night breaker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.