Skocz do zawartości

ringi ccfl z UK


j0hnny2007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy ktos bylby zainteresowany na to:

http://cgi.ebay.co.uk/BMW-GENUINE-CCFL-ANGEL-EYES-E36-M3-E34-E38-E39-M5_W0QQitemZ280205254427QQihZ018QQcategoryZ23009QQcmdZViewItem

?

 

Nie jest to reklama, tylko biorac pod uwage lokalizacje sensownie byloby zamowic wiecej sztuk. Potem tylko trzeba byloby sie umowic gdzies wspolnie na montaz najlepiej, zeby czegos nie sp...

Szczegolnie mile widziane osoby z woj. slaskiego, dolnoslaskiego i opolskiego z e34 ale nie tylko.

Mysle, ze to swietny pomysl w porownaniu z tym chlamem co oferuja na allegro... w dodatku porownujac z lampami inpro czy depo z ringami ktore wypadaja przy tym dosc blado to trzeba wziac pod uwage, ze zostanie jeszcze na porzadny zestawik hid i bedzie taaki efekt!! ;)

Po przeliczeniu na pln wychodzi przy obecnym kursie gbp cos kolo 180 zl troche nawet zawyzajac, przesylka 50zl przy 1 szt + 40 zl przy kazdej nastepnej.

 

Narazie jest to u mnie w dziale planow, ale bede chcial je szybko zrealizowac ;)

Ide spac bo jeszcze cos przypadkiem wymysle :P

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze akurat trafiles na jakis felerny egzemplarz?

brales dokladnie od tego goscia czy to cos innego jest?

Co w nich siadlo? Same ringi w sobie czy przetwornice czy cos innego...

ja mimo wszystko bede chcial to chyba jednak zrobic, moze akurat miales pecha ;)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze akurat trafiles na jakis felerny egzemplarz?

brales dokladnie od tego goscia czy to cos innego jest?

Co w nich siadlo? Same ringi w sobie czy przetwornice czy cos innego...

ja mimo wszystko bede chcial to chyba jednak zrobic, moze akurat miales pecha ;)

 

Daj znać na priva jak będziesz kupował, bo jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktos moze taki komplet calych lamp ??

http://www.allegro.pl/item325004075_lampy_reflektory_ringi_bmw_e32_e34_88_94_depo.html

 

jak to swieci w dzien i w nocy zamiscie fotke pozdrawiam

 

Swieci o klase gorzej od tych niestety :/

 

Daj znać na priva jak będziesz kupował, bo jestem zainteresowany.

 

OK, podejrzewam, ze bedzie to koniec przyszlego miesiaca, bo teraz juz sporo wydalem na uklad hamulcowy i inne bzdetyp a jeszcze na dniach ubezpieczenie.

Bede pamietal, zeby sie odezwac jak cos, chyba ze chcesz to robic wczesniej, a jak sie nie spieszy to ok :)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.