Skocz do zawartości

[E61] 520D Wasze opinie na temat Touring`a


gadas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadaczy BMW a głównie posiadaczy E61 .

Mam prośbę jakie są wasze opinie na temat 2.0 -litrowego Dieselka w kombiaku ... i oczywiście jak sie wam sprawuje od nowości ...

kiedy pierwsze nadplanowe wizyty w serwisie ASO i jak z cenami na przeglądach .

 

Pozdrawiam Gadas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytam o konkretny rocznik i wyposażenie dodatkowe bo interesują mie opinie wszystkich kolegów posiadaczy E61 .

Jakie odczucia z jazdy ?

Jak po przeglądach czy dokładnie usuwane usterki przez was zgłoszone

Na co zwracacie uwage przy wizycie w ASO ?

Cos sie tam odkleja cos zle działa ?

Jeśli jest to wasze pierwsze BMW to czy tego sie spodziewaliście po nim czy jest dużooo lepiej.

No i jak z tym 2.0Dislem 163/177 konikowym wam sie powozi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie pytam o usterki :)

Raczej interesują mnie opinie użytkowników z jazdy kombiakiem kogoś kto przesiadł sie z np. z sedana lub z innej marki kombiaka ...

Na co zwracać uwagę przy przeglądach na co w ASO zwracać uwagę .

Usterki to normalna sprawa wiec sie nimi nie przejmuję bardziej mnie interesuje jak sie zabezpieczyć przed ich powstaniem np. Nie piłować na 1,2,3,4 bo silnik padnie lub smarować zamki takim a takim smarem by z czasem nie doprowadziło to do konieczności ich wymiany ...

Kolego bicker co do usterek opisanych na forum o E61 520D to można je opisać w 3 linijkach czyli nic tu w praktyce nie ma ...

Nie ma też nic o awaryjności szyberdachów panoramicznych czy elektryka siada czy mechanicznie ulegają uszkodzeniu (przypadłość czesta z Forda) . Nie ma też informacji czy silniczki od siedzeń ulegają zepsuciu czyli ukrecają sie mechanizmy (plastik na ślimakach z Forda i Audi) czyli to co mi sie psuło w innych markach .

No nic jak nie ma to trudno ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.