Skocz do zawartości

Proszę o doradzenie...


kendi76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Chciałbym się dowiedzieć czy parowanie lamp w e36 to normalnośc bo słyszałem że jest to bolączka beemek e36...Czy ma ktoś jakiś sposób na to jak to zrobić dodam że już kilkukrotnie rozbierałem lampy i próbowałem je wysuszyć...Pozmieniałem uszczelki i dalej to samo... Kilka dni spokoju i później to samo...

Mam jeszcze jedno pytanko chciałbym zmienić lampy u siebie na LAMPY BMW E36 SEDAN BLACK ANGEL EYES+SOCZEWKA może ktoś zmieniał i napisze jakie to są lampy jak wykonane i jak sie sprawują po zamontowaniu... Z góry dzięki...

Edytowane przez kendi76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest tyle o tym, że możnaby napisać książke :8)

:search:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczyściłem lampę i zmieniłem uszczelki i znowu mi menda zaparowała to ściągnąłem te dekielki od zmiany żarówek, pojeździłęm tak chyba ze dwa dni bez nich aż para zeszło, temp. się wyrównały, spowrotem założyłem dekielki i narazie mam odpukać !!spokój!
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczyściłem lampę i zmieniłem uszczelki i znowu mi menda zaparowała to ściągnąłem te dekielki od zmiany żarówek, pojeździłęm tak chyba ze dwa dni bez nich aż para zeszło, temp. się wyrównały, spowrotem założyłem dekielki i narazie mam odpukać !!spokój!

 

Od jutra wypróbuję twój sposób...Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odparują ci z powrotem to napewno, tylko kwestia czy znowu nie zaczną, ja od 4 dni mam spokój... :8)

endrjiu wszystko do czasu gdy bedzie wilgotno albo spadnie deszcz :8)

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.