Skocz do zawartości

falujące obroty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

falują obroty, najpierw były podwyższone na "luzie" ... a od wczoraj po normalnym zatrzymaniu zgaszeniu włączyłem i (skrzynia automat) obroty falują przy przełączeniu na "drive" to samo - była chwilą że po przełączeniu na wsteczny"r"...było ok....ale już na wszystkich "biegach" faluje.

silnik nie gaśnie ale przy jeździe powolnej stuka jakby z tyłu....przy szybszej jeździe problemu nie ma...

 

Pomożecie???

 

ps. jako info dodatkowe, to czasem zniknie mi prąd z aku ..ot tak w kilka godzin

 

EDIT by solaris520: (5.02.2008, 14:45)

necc proszę reagować na sygnały moderatorów – wcześniej już była prośba jednego z nas o poprawienie tytułu, a wciąż nie jest dokonana jego edycja w kwestii wyboru modelu Exx. Zrobię to za Ciebie, ale pamiętaj o tym w przyszłości – lista wątków jest wtedy dużo czytelniejsza. Pozdrawiam.

Opublikowano
jak Ci to nie przeszkadza znikanie prądu to może i falowanie nie problem?
PawełH
Opublikowano

Do necc

Po pierwsze proponuję zapoznać się z Regulaminem BKP i niezwłocznie poprawić tytuł wątku.

Ponadto zalecam korzystanie z :search: - często pomaga, bo takie problemy już były opisane.

Na koniec apel o niestwarzanie niepotrzebnego bałaganu na forum - szanujmy czas i nerwy innych i swoje. :!:

 

Do PawełH

Nie bądź niepoważny i złośliwy, jeśli masz pisać takie posty to nie dopisuj nic, chyba, że zależy Ci aby licznik postów bił dalej - Gratulacje pomysłu :mad2:

Opublikowano
jestem za stary na to żeby interesować się licznikiem postów, a piszę takie uwagi tylko wtedy, kiedy widać, że facet tak naprawdę nie przejmuje się stanem samochodu. Bez powodu nie piszę. A gdzie podziękowanie za naganianie do właściwego tytułowania wątków i namawianie do większego zainteresowania realem?
PawełH
Opublikowano
A gdzie podziękowanie za naganianie do właściwego tytułowania wątków i namawianie do większego zainteresowania realem?

 

Zgodnie z pkt. 9, cz I Regulaminu BKP rzeczone "naganianie" nie koniecznie jest właściwe. W przypadku zauważenia nieprawidłowości, wszelkie uwagi należy zgłosić do moderatora używając przycisku R.

Proszę o nieodbieranie tego postu jako złośliwy, bo daleki jestem od tego. Apeluję, aby każdy użytkownik korzystał z forum na takich zasadach jakie zostały przewidziane Regulaminem.

Pozdrawiam

Opublikowano
Ok, tak będzie. Oj, wesoło będzie chyba czasami.
PawełH

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.