Skocz do zawartości

kilka problemów prosba o POMOC


ashis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jakis czas temu kupiłem E34 520 24V w srednim stanie i mam pare problemów (ostatnio az za duzo) ale z racji ze wole włożyc pieniadze i wiedziec w czym jezdze prosze was o POMOC

Problemy

1. brak drugiego biegu

2. wibracje podczas jazdy

3. wysiadła elektronika t.j el, szyby, centralny zamek, nawiew, 3 pierwsze stopnie wycieraczek (dziala tylko najszybsza) oswietlenie wnetrza przy otwieraniu drzwi.

4. mam luzy w układzie kierowniczym i auto pływa na drodze.

 

Prosze o informacje co jest powodem problemów i jak mam je rozwiazac

bo narazie jestem podłamany zakupem.

 

P.S szukałem tych problemów na forum i znalazłem pare podobnych przykładów ale niekoniecznie takie same.

Prosze tylko o odpowiedz na pytani (pomoc) wiem ze na forum było juz przerabiane mnóstwo tematów i ze trzeba szukac (nie wychodzi jakbym chciał).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. wysiadła elektronika t.j el, szyby, centralny zamek, nawiew, 3 pierwsze stopnie wycieraczek (dziala tylko najszybsza) oswietlenie wnetrza przy otwieraniu drzwi.

 

za to odpowiedzialny jest taki sterownik...http://moto.allegro.pl/item298444227_bmw_5_3_komputer_modul_sterownik.html

znajduje sie on w tylniej kanapie od strony kierowcy :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wielkie dzieki za potwierdzenie, taka odpowiedz juz wyszykałem

ale u mnie dziala pompka spryskiwacza i oswietlenie deski rozdzielczej a osobie ktora miala podobny problem padło nawet to wiec mialem watpliwosci. Dzieki zostały jeszcze 3 problemy, jakos poskładam ten samochód do kupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i była niestety skrzynia, elektornika, i wibracje podczas jazdy wyszły w ostatnim miesiacu a tym autkiem jakis czas juz jezdze, zakup nie najlepszy ale nie zmienia to faktu ze trzeba cos z tym zrobic a nie bede sprzedawac czegos z czego sam nie do konca nie jestem zadowolony TRZEBA ZROBIC i bedzie ok bo silnik i lpg nie zapeszajac chodza naprawde fajnie szczegolnie ze takiego t.j 6 cylindrów silnika jeszcze nie mialem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.