Skocz do zawartości

kilka problemów prosba o POMOC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Jakis czas temu kupiłem E34 520 24V w srednim stanie i mam pare problemów (ostatnio az za duzo) ale z racji ze wole włożyc pieniadze i wiedziec w czym jezdze prosze was o POMOC

Problemy

1. brak drugiego biegu

2. wibracje podczas jazdy

3. wysiadła elektronika t.j el, szyby, centralny zamek, nawiew, 3 pierwsze stopnie wycieraczek (dziala tylko najszybsza) oswietlenie wnetrza przy otwieraniu drzwi.

4. mam luzy w układzie kierowniczym i auto pływa na drodze.

 

Prosze o informacje co jest powodem problemów i jak mam je rozwiazac

bo narazie jestem podłamany zakupem.

 

P.S szukałem tych problemów na forum i znalazłem pare podobnych przykładów ale niekoniecznie takie same.

Prosze tylko o odpowiedz na pytani (pomoc) wiem ze na forum było juz przerabiane mnóstwo tematów i ze trzeba szukac (nie wychodzi jakbym chciał).

 

Pozdrawiam

Opublikowano

3. wysiadła elektronika t.j el, szyby, centralny zamek, nawiew, 3 pierwsze stopnie wycieraczek (dziala tylko najszybsza) oswietlenie wnetrza przy otwieraniu drzwi.

 

za to odpowiedzialny jest taki sterownik...http://moto.allegro.pl/item298444227_bmw_5_3_komputer_modul_sterownik.html

znajduje sie on w tylniej kanapie od strony kierowcy :norty:

Opublikowano
  • Autor

no to wielkie dzieki za potwierdzenie, taka odpowiedz juz wyszykałem

ale u mnie dziala pompka spryskiwacza i oswietlenie deski rozdzielczej a osobie ktora miala podobny problem padło nawet to wiec mialem watpliwosci. Dzieki zostały jeszcze 3 problemy, jakos poskładam ten samochód do kupy :)

Opublikowano
cena samochodu musiała być naprawdę niska, skoro kupiłeś takiego dziada..
Opublikowano
  • Autor
i była niestety skrzynia, elektornika, i wibracje podczas jazdy wyszły w ostatnim miesiacu a tym autkiem jakis czas juz jezdze, zakup nie najlepszy ale nie zmienia to faktu ze trzeba cos z tym zrobic a nie bede sprzedawac czegos z czego sam nie do konca nie jestem zadowolony TRZEBA ZROBIC i bedzie ok bo silnik i lpg nie zapeszajac chodza naprawde fajnie szczegolnie ze takiego t.j 6 cylindrów silnika jeszcze nie mialem.
Opublikowano
1. brak drugiego biegu

 

Przerabiałem temat po KJSach. Pekniete koło drugiego biegu. Około 700 zł. Znajomy ma angliki na czesci. Dogadasz sie sporo taniej niz koło kosztuje :)

Bandite Motor Wagen

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.