Skocz do zawartości

czy przez zepsuty silnik krokowy nie chce sie wkrecac na obr


lucas08

Rekomendowane odpowiedzi

Witam załozyłem sobie gaz w e36 320 vanos i strasznie strzelała na poczatku ale zmieniłem siwiece i juz nie strzela ale zanim przestała strzelac to rozwaliło mi przepływomierz ale zamowiłem na allegro przepływomierz i nie mam obrotow tzn od rozwalenia przepływki dalej nie mam nawet na zmienionym przepływomierzu pisałem juz cos w zwazku z tym wychodzi na to ze krokowy sie zepsoł ale na dodatek jak jest zimna to ja dusi i niechce sie wkrecac na obroty i przy kazdej zmianie biegow jest chwile taki zastoj ze nie ciagnie przez chwile i po chwili zaczyna ciagnac czsy to tez jest wina krokowego czy moze przepływomierz dalej jest zepsoty??? :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Silnik krokowy" nie ma nic wspólnego z wkręcaniem się na obroty. Ja doszukiwałbym się problemu w przepływomierzu, fatalnie ustawionej instalacji LPG (problem na benzynie będzie również występował) lub wystąpieniu nieszczelności po strzale.

Część objawów możesz wyeliminować przez pojeżdżenie trochę na benzynie. Jeżeli po dniu jeżdżenia na Pb normalne wkręcanie na obroty powróci, to masz problem z ustawieniem instalacji LPG. Jeżeli nie, to szukaj również problemu z przepływomierzem. Jeżeli masz instalację LPG II generacji, to silnik (ze względu na zwężkę) może mieć problemy z wkręcaniem się na obroty (w porównaniu z silnikiem z niedławionym dolotem oczywiście, bo na obroty tak, czy tak się wkręcać musi).

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.