Skocz do zawartości

Spadająca temp silnika podczas jazdy e39 530D


Migacz

Rekomendowane odpowiedzi

czyli nie mam co szukac dzury w calym?jest too normalne i moge tak jezdzic?albo jest cos innego nie tak?bo jak mialem wczesniej bore 1,9 tdi 131ps na klimatronicu to nie bylo tam röznicy czy bylo 16 czy 28 stopni igla stala zawsze w pionie.

 

Wg mnie nic nie musisz robić.

 

Mam pytanie o silnik VW 1,9 TDI. Mój ojciec ma 100 PS i też klimatronik. I teraz gdy usłyszał, że moja 3 litrowa Bunia po 10 km trzyma strzała pion to jest w szoku. W jego Golfiku zdecydowanie dłużej.

Czy w Twojej Borze długo temperatura dochodziła do pionu?

Czy też kiepskie było ogrzewnanie wnętrza?b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chyba nas fani bmw nie znienawidzä ze popiszemy o vw.a wiec jest tak.ja mialem wczesniej passata 1,9tdi 116ps klima i ogrzewanie chodzila perfekt.jak ustawilem klime na LO to bylo tak zimno ze nie szlo wyrobic latem w aucie jezdzilem na okolo 19 20 stopniach.auto grzalo sie w miare szybko.w borze na ogrzewanie nie narzekalem ale klima nie byla za specjalna.pomimo tego ze bylem jä napelnic.moze kompresor byl slaby nie wiem po 6miesiäcach sprzedalem i spokuj.musisz wiedziec jedno w bmw zresztä wiesz sam temperatura rosnie dosc szybko.z tego co wiem to w e46 obieg chyba ten maly dogrzewany jest elektrycznie dlatego tam auto zagrzewa sie w mgnieniu oka.ale ja naprzyklad mam w moim e39m chyba problem nie wiem.dzis jechalem z pracy plus 9 stopni.wyläczylem ogrzewanie calkowicie na 16 na klimie i wyläczylem wiatrak na 0.jechalem autostradä 120 130 km/h i nie wiem ale wydaje mi sie ze bardzo dlugo sie nagrzewal zanim stanela igla w pionie-nie wiem czy to normalne.ale za 3 tygonie jade do polski i podjade do serwisu bmw i popytam co nie co.moze byc ze przez to ze webasto sie zrypalo potzrbuje dosc duzoo czasu na dogrzanie.ale sprawdzic to musze.pozdrawiam
W...x jest... x razy lepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.