Skocz do zawartości

Automatyczna skrzynia biegów HELP !!!


Prochu1972

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie możesz rozebrać jej w celu ustalenia które tarczki są do wymiany, Mama nie pozwala, czy nie umiem jej rozebrać w celu ustalenia.

A tak wogule co sie stało, że ją chcesz rozebrać, przestała jechać wogule czy jedzie tylko awaryjnie lub cośtam cośtam

Coś mi sie kuma ,że gdzieś dawałem zdjęcia rozebranej właśnie takiej skrzyni ale nie wiem gdzie. Chyba w dziale, Zrób to sam.

BMW sie nie psuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie możesz rozebrać jej w celu ustalenia które tarczki są do wymiany, Mama nie pozwala, czy nie umiem jej rozebrać w celu ustalenia.

A tak wogule co sie stało, że ją chcesz rozebrać, przestała jechać wogule czy jedzie tylko awaryjnie lub cośtam cośtam

Coś mi sie kuma ,że gdzieś dawałem zdjęcia rozebranej właśnie takiej skrzyni ale nie wiem gdzie. Chyba w dziale, Zrób to sam.

 

Mój problem polega na fakcie , iż rozebrałem ją połowicznie, czyli wyjąłem pierwsze dwa kosze z tarczkami, a następne są za jakąś grodzią , której nie mogę zdjąć. A co do samej skrzyni to przestała ciągnąć na biegach drogowych , działają tylko wsteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, sorki, forward, to pierwszy kosz za pompą. Jeden z tych, który zapewne wyjąłeś. jest odpowiedzialny za jazdę do przodu, czyli jest zapięty zawsze przy jeździe w przód. Nie ma przodu, z reguły wina forwardu. Najwięcej widziałem popękanych.

Żeby wyjąć pozostałe bety, zdejmij zabezpieczenie znajdujące się na wałku. Jest w zagłębieniu tej, jak to nazwałeś grodzi. Powodzenia przy remoncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.