Skocz do zawartości

nadal sa problemy!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ponownie!i znow cos sie dzieje. jestem w szoku zrobilem na nowo reset DME,zrobilem go dokladnie tak jak w instrukcji i nadal jest to samo ale zauwarzylem ze niezaleznie czy stoje czy jade do po doslownie musnieciu pedalu gazu auto mi sie muli i gasnie.na zimnym silniku jedzie i zmienia biegi normalnie ale gdy tylko sie zagrzeje to zmienia biegi do 2 i dalej nie chce.nie wiem czy to skrzynia czy moze pompa paliwa.poradzcie moze ktos z was mial podobne problemy.

dodam ze u mnie nie wyswietlaja sie inne problemy jak ,,chek front foglamps,, i ,,chek break linings,,.moze to sa jakies problemy natury elektrycznej.prosze was jeszcze o podpowiedz gdzie sa bezpieczniki,bo z tego co wiem to sa z prawej strony pod maska,z tylu nad akumulatorem iiii...chce sie tego dowiedziec bo w piatek jade na sprawdzenie skrzyni i sprzegla ,a w sobote moze mi sie uda podjechac na kompa.pozdro z WRC!!! :

moderatorzy dajcie wklejic fotke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opublikowano
  • Autor
poradzcie cos bo nie moge jezdzic moja bunia a to dlamnie wielka nie wygoda.
moderatorzy dajcie wklejic fotke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opublikowano
Witam ponownie!i znow cos sie dzieje. jestem w szoku zrobilem na nowo reset DME,zrobilem go dokladnie tak jak w instrukcji i nadal jest to samo ale zauwarzylem ze niezaleznie czy stoje czy jade do po doslownie musnieciu pedalu gazu auto mi sie muli i gasnie.na zimnym silniku jedzie i zmienia biegi normalnie ale gdy tylko sie zagrzeje to zmienia biegi do 2 i dalej nie chce.nie wiem czy to skrzynia czy moze pompa paliwa.poradzcie moze ktos z was mial podobne problemy.

dodam ze u mnie nie wyswietlaja sie inne problemy jak ,,chek front foglamps,, i ,,chek break linings,,.moze to sa jakies problemy natury elektrycznej.prosze was jeszcze o podpowiedz gdzie sa bezpieczniki,bo z tego co wiem to sa z prawej strony pod maska,z tylu nad akumulatorem iiii...chce sie tego dowiedziec bo w piatek jade na sprawdzenie skrzyni i sprzegla ,a w sobote moze mi sie uda podjechac na kompa.pozdro z WRC!!! :

 

bezpieczniki sa pod maską po stronie pasażera i z tyłu w bagażniku koło akumulatora,

z objawów co piszesz stawiałbym na przepływomierz a nie na skrzynie

jak wyświatla cie sie check break linings to przygotuj się na wymiane klocków :)

na początek jednak sprawdz przepływomierz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.