Skocz do zawartości

centralka na pilota, montarz co i jak, prosze step by step


Wojciech318is coupe

Rekomendowane odpowiedzi

witam, zakupiłem coś takiego

 

http://moto.allegro.pl/it...mw_migacze.html

 

i mam pytanie czy ktoś kiedyś coś takiego podłączał ?? jeśli chodzi o podłączenie tak aby otwierało i zamykało drzwi to nie ma problemu, ale chciał bym także aby migały kierunki i domykał sie szyby. z tego co wiem podpinam sie pod przekaźniki kierunkowskazów aby migały pod złączę sterujące +. ale co z domykaniem szyb ?? moja bawarka ma taka opcje ze jak zostawię otwarte szyby i wyjem kluczyk ze stacjiki to mogę je potem zamknąć (ale jak sie juz zamkną to już ich nie otworze bez ponownego przekręcenia kluczyka. wiec jak ktoś wie co i jak to niech pisze :)

 

Jak ktoś już to robił to proszę o dokładne informacje którędy przeciągnął kable gdzie sie wpiął itp :)

zdjęcia mojej beemy ---->nowe foty !!!http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=61477
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
wiesz co?? podaj maila to ci wysle moja rozmowe z kolega na temat montazu, bo sporo by pisac, jak bedziesz miec wciaz pytania do daj znac, pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymm twoja rozmowa mi za dużo nie pomogła :P ale sam doszedłem już co i jak z mała pomocą forumowicza z bmw-sport. wezmę to dokładnie opisze co i jak jak by ktoś chciał instalować centralny z pilota to może to zrobić w niecałe pół godziny razem z kierunkami i domykaniem szyb ( nawet jeśli nie ma modułu komfortu, wystarcza dwa przekaźniki za 3 zł :) )
zdjęcia mojej beemy ---->nowe foty !!!http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=61477
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ty masz sedana czy coupe? Bo w coupe pomysl z domykaniem szyb z przekaznikow nie przejdzie raczej. Cala elektronika sterujaca otwieraniem/zamykaniem szyb zmienia biegunowosc silnika, ktory opuszcza/podnosi szybe. Probowalem to rozgryzc z kumplem bo modul domykania szyb kupiel razem z alarmem. Stwierdzilismy ze najlatwiej bedzie jak sie wlutuje przewody, ktore maja tym sterowac do tej puszki gdzie siedzi cala elektr. sterujaca praca szyb. Ale ze ja wyjechalem nie skonczylismy tego. Jak dasz rade podlaczyc ten modul to daj znac. Pozdro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mzoe ktos dac dokladna instrukcje jak zamontowac ten centrany na pilota z domykaniem szyb na przekaznikach?

 

bo wlsanei zakupilem ten sam zestaw co kolega wyzej i chcialbym to zalozyc:P

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.