Skocz do zawartości

jakie żarówki?


pepsi1001

Rekomendowane odpowiedzi

w związku ze zblizajacą się zimą, szybszym następowaniem zmroku, itp.

chce wymienić żarówki przednich lamp, by zecia jeszcze bardziej rzucala sie w oczy innym kierowcom i nie tylko... :D

chce żeby świecily mocniejszym, bielszym światlem, moze podchodzić w niebieski...

dotyczy to świateł postojowych, mijania i drogowych...

prosze o wszelkie informacje, oznaczenia, moc, firma, itp.

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykładowo dla pierwszego lepszego z3, według realoem to:

postojowe- jakieś 12V 5W,

mijania- HB4,

drogowe- HB3

 

philips konkretnie do mojego modelu (inne wesje chyba tak samo) na swojej stronie poleca (wszystkie blue vision):

-postojowe W5W (nr. prod. 12961)

-na mijania albo H7 (12972) lub HB4 (9006)

-drogowe HB3 (9005)

 

chyba napewno :D kupie philipsa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj kupuj tylko jak bedziesz montował to załóż jedną philips'a a jedną zostaw oryginał...i wtedy bedziesz miał porównanie wtedy napisz czy gra warta świeczki i przy okazji foto mozesz wkleić ;) hehe pzdr

http://www.mz3.net/articles/images/166-lowbeam_bluevision.jpg

http://img214.imageshack.us/img214/7770/z3roadsterturninwheelsln4.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

żarówki zamontowane! :)

długo mi zeszło ale tak to bywa..

 

efekt, jak dla mnie rewelacyjny!

właśnie taki chciałem uzyskać, światło jest poprostu białe i bardzo intensywne.

 

proponuje wymienić żarówki od świateł mijania/drogowych/postojowych razem żeby światło sie wzajemnie nie różniło...

jak ktoś ma dodatkowo światła obrysowe w zderzaku, to proponuje wymienić żarówki na bluevision w5w lub jakieś "ledy" po 2 zł świecące na biało lub błękitno, bo zwykłe żarówki świecą na żółto :)

 

zdjęć z telefonu nie będę wstawiał bo nie odzwierciedlają rzeczywistości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
przykładowo dla pierwszego lepszego z3, według realoem to:

postojowe- jakieś 12V 5W,

mijania- HB4,

drogowe- HB3

 

philips konkretnie do mojego modelu (inne wesje chyba tak samo) na swojej stronie poleca (wszystkie blue vision):

-postojowe W5W (nr. prod. 12961)

-na mijania albo H7 (12972) lub HB4 (9006)

-drogowe HB3 (9005)

 

chyba napewno :D kupie philipsa :)

 

no to na mijania ktore zalozyles? HB4 czy H7 :?: i czym one sie roznia :?:

 

dzisiaj sprawdzilem i u mnie na postoju swieca sie tylko obrysowki w zderzaku, w przednich lampach nic :( czy to normalne :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

co do postojowek - jak kupilem moja z3 to takze swiecily mi sie tylko obrysowki . Nie mialem nawet wtyczek do oprawek obrysowek do lamp.

 

Widac to zalezy od wersji auta, pytalem sie Emka to on mial obrysowki w lampach .

 

Ja w jednej lampie mialem otwor pod oprawke obrysowki a w drugiej nie - tzn. byl on ale byl fabrycznie zaslepiony zgrzana zaslepka plastikowa - wydlubalem ja dlutem , uzylem oprawek postojowek z e46, zas zasilanie ich podciagnalem z przewodow idacych do obrysowek . No i w ten sposob od 10 dni mam postojowki takze w lampach :) .

 

pozdrowki

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalem pół roku temu od goscia na allegro o nicku elektryk-iwanski za mijania i drogowe Philips bluevision zapłaciłem z wysyłką 170 zł ;) Przesylka szybko dotarła, polecam tego sprzedawce. Żadna żarówka sie nie przepaliła jak narazie, odpukać... :D Te żarówki pięknie świecą na biało ale nie w pełnym słońcu jak jest pochmurno albo poprostu się ściemnia wtedy światło wygląda jak należy czyli poprostu biel bez żadnej żółci....
http://img214.imageshack.us/img214/7770/z3roadsterturninwheelsln4.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio lubie swiatlo klasycznych zarowek :) czyli zoltawe ...

 

Xenony i inne biele/fiolety juz mi sie znudzily chyba troche ...

 

A tak btw dlaczego kupujecie zarowki a nie zestaw xenonow z allegro (china) ? chyba by wyszlo na to samo cenowo ..

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
Po wymianie żarowek w swiatlach mijania lewa lampa daje teraz swialło duzo wyzej niz przed cała operacja, sa tam 2 pokretla, pierwsze bardziej od zewnetrznej strony auta jest od ustawienia lewo lub prawo ale kreci sie tylko w jedna strone jest tez drugie magiczne pokretlo blizej nerek i domyslam sie ze jest ono wlasnie od ustawienia gora-dol tylko ze ono tak jakby ''zaspawane'' i boje sie go mocniej ruszac aby czegos nieurwac. mial ktos kiedys podobne problemy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.