Skocz do zawartości

jak otworzyć drzwi!!!


komdell

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,wspominałem o moim temacie jużwcześniej,a mianowicie,3 mce temu zamkłem dzwi i poszedłem do domu,po przyjsciu już nie mogłem otworzyć tylnych lewych drzwi,,cypel tak jakby wpdła do środka,jak od wew. otwieram klamka to sie podnosi ale jak puszcze klamke to opada i tak troszke w doł,nie wiem jak otworzyć te cholerne dzwi,pomóżcie,co to moze być ?a moze cos z silownikiem? moze da sie go jakoś na ''krotko'' otworzyć?na prawde prosze o podpowiedż bo nie wiem gdzie sie z tym udać.pozdrawiam
grzegorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Grzesiu ze masz tak samo na imie jak mój brat to Ci odpowiem

Miałem to u swojej Bejcy jak ja kupiłem nie otwierały sie drzwi tylne lewe co zrobić Kolego nie ma innego sposobu słuhaj wchodzisz do środka odkręcasz spod klamki śróbke wycągasz klamkę wewnerzna oczywiście a póżniej sciągasz panel musisz uzyć siły on jest na mocnych zatrzaskach następnie sciągasz pianke i wkładasz rękę w srtone zamka jest tam kostka w wielkości 9x3x7 i tą kostkę jak wydrzesz siłą nie martw sie nic sie nie zepsuje to drzwi Ci sie otworza

 

Poprostu Slimak który jest w centralce przeskakuje zbacz na allegro i przyjrzyj sie siłownikowi centralnego zamka ja tak miełem nie jeden raz az wkońcu kupiłem od e36 jest taki sam tylko kabelki ineczej podpinasz i chodzi jak zły Pozdrawiam w razie pytań pisz znam ten problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.