Skocz do zawartości

Jak skasowac inspekcje olejowa ??? POMOCY


sMarek

Rekomendowane odpowiedzi

mam e46 2000 rok 330d variant. mam problem z inspekca olejowa. Olej wymieniam u znajomego mechanika, niestety nie potrafi on skasowac inspekcji olejowej, ktora pali mi sie juz od 20000km, denerwuje mnie bardzo kiedy za kazdym razej jak wlaczam samocod musze najpierw "poogladac" - napis inspekcja. jak mozna to zresetowac aby tej informacji nie bylo na poczatku. Wolalbym nie grzebac pod maska i nie robic niczego za pomoca drucika i pin-ow. wiem ze istnieje prostrzy sposob za pomoca przycisku od resetowania brzebiegu, jezeli ktos moglby mi pomoc bede ogromnie wdzieczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego powiem jedno...... :search: :search: :search: :search: :search:

 

A tak jeszcze jedno - co ma wspólnego "przycisk" resetowania przebiegu ze skasowaniem Oil service lub inspekcji :duh: :mad2:

Pierwszy raz słyszę, że jest coś takiego jak przycisk kasowania przebiegu. (no ale ja nie mam tak nowoczesmego samochodu

Ps.

Drucik jest najlepszą metodą......

http://images22.fotosik.pl/34/375df5381f18b28am.jpg

Moja śliczna była..........teraz w Gliwicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam e46 2000 rok 330d variant. mam problem z inspekca olejowa. Olej wymieniam u znajomego mechanika, niestety nie potrafi on skasowac inspekcji olejowej, ktora pali mi sie juz od 20000km, denerwuje mnie bardzo kiedy za kazdym razej jak wlaczam samocod musze najpierw "poogladac" - napis inspekcja. jak mozna to zresetowac aby tej informacji nie bylo na poczatku. Wolalbym nie grzebac pod maska i nie robic niczego za pomoca drucika i pin-ow. wiem ze istnieje prostrzy sposob za pomoca przycisku od resetowania brzebiegu, jezeli ktos moglby mi pomoc bede ogromnie wdzieczny

 

 

ten bajer to jest e 90 ( o tym w e46 nie słyszałem), jeśli nie chcesz grzebać to pojedz do aso, zapłać z 300zł i już :) ewentualnie znajdź mechanika który ma konsole diagnostyczna to resetowania serwisów, mi mechanik jak wymieniałem olej skasował wszelkie inspekcje.

zdjęcia mojej beemy ---->nowe foty !!!http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=61477
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego powiem jedno...... :search: :search: :search: :search: :search:

 

A tak jeszcze jedno - co ma wspólnego "przycisk" resetowania przebiegu ze skasowaniem Oil service lub inspekcji :duh: :mad2:

Pierwszy raz słyszę, że jest coś takiego jak przycisk kasowania przebiegu. (no ale ja nie mam tak nowoczesmego samochodu

Ps.

Drucik jest najlepszą metodą......

 

moze zle to nazwalem -przycisk kasowania przebiegu- chodzilo mi o wyzerowanie kilometrow biezacych czy cos takiego, ale mysle ze nie jest to powod do wyszydzania, szczegolnie ze podejrzewam ze ty kolego tez nie jestes alfa i omega w kazdej dziedzinie. poza tym takie fora sluza wlasnie glownie dla takich laikow jak ja. wiec czasem zycze ci wiecej pokory.

 

P.S. dzieki reszcie za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.