Skocz do zawartości

Siedzenia w BMW e39


Misiek1685046140

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Mam takie zapytanie. Czy jest mozliwa zamiana siedzen kierowcy z pasazera. Kierowcy jest troche wygniecione i chcialbym je przerzucic na druga strone. Czy jest to mozliwe i czy kiedykolwiek ktos to robil. Z gory dzieki za pomoc

 

Pozdrawiam

 

Można przełożyć u tapicera, ale powiem Ci że ja już to przerabiałem, bez sensu bo bedziesz miał fotel pasażera zryty, lepiej pojeć do tapicera i on wstawi ci nową gąbke, robiłem to już i jest ok, a dotego wymieni Ci obszycie fotela ten czarny pasek, który jest pewnie już biały w tym miejcu gdzie się siada na fotel. Chciałem Ci polecić, ale patrze J :shock: ersey, to do Wawy sie nie wybierasz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie. Problem jest tego typu, ze mam welury i siedzenia od M5. Zaastanawialem sie czy po prostu nie mozna byloby ich przerzucic. Czy material jest jakos specjalnie przymocowany do tych plastikow na dole ?

 

4 śruby i fotel wyjęty / +kostka odłącz aku bo ci wywali błąd poduszki po podłączeniu/ zdejmujesz plastiki tapicerka jest zamontowana metalowymi haczykami, ale to jest robota raczej dla tapicera/jak się uprzesz to dasz rade, ale gąbki już nie naprawisz/, albo zrób tak jak ja kup fotel pasarzera i przelóż na rame od strony kierowcy i po kłopocie, a te od strony pasażera są zawsze dużo lepszej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.