Skocz do zawartości

[60] menu telefonu - książka telefoniczna


robak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też tak mam i nie wiem czy jest na to rada. Zapytam dzisiaj w serwisie. Być może nowy soft, który będą mi dzisiaj wgrywać coś pomoże. Dam znać.

 

Normalne to nie jest wiec i rada jaks musi sie na to znalezc :mrgreen:

 

Na poczatek mala wskazowka, ktora w moim wypadku wyjasnila dlaczego niektore numery w ogole sie w ksiazce telefonicznej nie pojawialy.

 

Jednemu wpisowi (nazwisko lub imie) przyporzadkowac mozna kilka numerow i wszystkie zostana pokazane ale jednemu numerowi przyporzadkowac mozna tylko jeden wpis. Jesli bedzie ich wiecej to w ksiazce pojawi sie tylko ten, ktory alfabetycznie stoi na pierwszym miejscu.

Przyklad:

 

Numery, ktore maja byc pokazane:

 

Anna Malinowska (dom) 5555

Anna Malinowska (komorka) 9999

Malinowscy 5555

Jan Malinowski 6666

Kwiatkowscy 3333

Tomasz Kwiatkowski 2222

 

Numery, ktore beda pokazane:

 

Anna Malinowska (H) 5555

Anna Malinowska (M) 9999

Jan Malinowski 6666

Kwiatkowscy 3333

 

W szczegolnym przypadku moze byc wiec tak, ze wpisy koncza sie na literze, ktora nie jest ostatnia w naszej chcianej liscie. Jest wprawdzie malo prawdopodobne aby byla to juz litera "B" (jak to jest w Waszym przypadku) ale sprobowac warto. Mialoby to nie pomoc podajcie dalsze szczegoly (marka telefonu, wersja software itp)

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.