Skocz do zawartości

jak otworzyć dzwi tylne!!!!


komdell

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie,mam pytanko,a raczej szukam pomocy,pare dni temu,zamkłem samochód z pilota,poc otwarciu wszystkie dzwi sie odblokowały,oprócz tylnich lewych,w żaden sposób nie mozna ich otworzyć,ani z pilota ani recznie,cypelek wyglada jak by wpadł troszkę głębiej niż powinnien być,co mam robić ,jak sie dostać zamka centralnego przez środek majac zatrzaśnięty zamek,podpowiedżcie coś.pozdawiam
grzegorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Mam to samo u siebie naprawałem centralkę już kilka razy wczoraj skrzyneczkę wywaliłem do bagarznika

 

Więc tak jezeli masz zatrzaśnięte drzwi wejdz do srodka odkręć srubke koło klamki i uzywajac trochu siły odczep panel moze nie isc lekko zatrzaski dobrze trzymaja nie martw sie tym robiłem tak kilka razy następnie odklej kładke z pianki i juz jesteś w srodku póżniej musisz na macanego dostać sie do zamka na górze jest skrzyneczka ja wiem 3x10x4 wys są podpięte do niej kable to centralny zamek nie ma co odpinać strasznie ciezko weż pociąg odepnie sie centralka ona jest na zatrzasku nie martw sie nic sie nie stanie póżniej przy zakładaniu musisz wykręcić cały zamek bo tam nie widac ale będziesz miał już drzwi otwarte

 

Podstawową awarią jest to że centralka przeskakuje na ślimaku i blokuje drzwi ja juz kilka razy wyciągsłerm i zakładałem np wczoraj juz jej nie zakładałem bo sie wk... i wrzuciłem do bagarznika

 

Pozdrawiam Lewe tylne drzwi Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.