Skocz do zawartości

Co to jest??


OldZbak

Rekomendowane odpowiedzi

znalazlem takie zeczy i nieewiem co to jest bo chce wymienic bo trochu mi sie gotuje a niejestem pewny czy to uszczelka pod glowica http://www.wrzuta.pl/obraz/5BUQPQfQPj/ <-chlodnica jak zaczelo buzowac po odkreceniu korka to wylecialo troche wody z rdza http://www.wrzuta.pl/obraz/x5rssCpDL7/ <- a to nieemam pojecia co to jest http://www.wrzuta.pl/obraz/9Z7jATY62Z/ <- i to tez nieewiem. prosze pomozcie:) i orietujecie sie moze ile kosztuje uszczelka pod glowice do e34 520i 6 garow i ile moze kosztowac wymiana [/url][/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie koniecznie to uszczelka pod glowica, ale jak bedziesz dalej eksperymentowal z wywalaniem wody z chlodnicy to rzeczywiscie tak sie stanie,

 

ta pierwsza czesc na zdjeciu to jakis waz, ktory prawdopodobnie trzeba mocniej scisnac opaska i bedzie po sprawie, nic dziwnego ze przecieka jak sie zagotuje bo wtedy ma cisnienie zaje.....

 

ta druga to obudowa termostatu, w niej, jak odkrecisz 3 srubki jest termostat,

 

jak Ci sie woda gotuje to zaczalbym od wymiany wlasnie jego

 

a to ze masz taki kolor plynu moze swiadczyc o tym ze jest niezmieniany od ch... wie ilu

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkrylem dzisja ze jesli jade powoli tak do 50 60 km/h to wskaznik potrafi dojsc do czerwonej kreski

 

ehh, wszyscy Ci mowia zebys nie doprowadzal do takiej sytuacji, kur.. nie szkoda Ci samochodu?

 

uzyc opcji szukaj :search: jak nie wiesz o co chodzi, w tym tygodniu roi sie od postow na temat gotowania wody

 

jak jedziesz 50, 60 to widocznie ped powietrza jest za maly zeby schlodzic wode, a jak przyspieszasz to sie zwieksza, logiczne

 

a teraz dziwisz sie dlaczego gotuje Ci przy 50km/h, poprostu masz padniete visko (sprzeglo wiskotyczne na ktorym siedzi wiatrak) i poprostu nie nadaza chlodzic

 

warto sprawdzic tez termostat (jeden z tych co pokazywales na zdjeciu)

ta chlodnica to do wyrzucenia albo gruntownego przeczyszczenia

poziom plynu czy nie spier.... gdzies

czy wogole uklad masz odpowietrzony

 

zacznij cos robic a jak sam nie masz pojecia to podjec do mechaniora, bo nastepny raz moze byc zabojczy dla BMki

 

 

:duh: :duh: :duh: :duh: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, koledzy użyli wielu mocnych słów... ja uważam, że to i tak za mało, jak na Twoje experymenty.

 

Weź w końcu sprawdź/wymień termostat, sprawdź pompę wody, wymień płyn chłodzący i PORZĄDNIE go odpowietrz. Potem możesz dalej gdybać.

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko pabnowie spokojnie wlasnei dzisja mam zamiar zakupic na allegro bo koles taki jeden tez mi powiedzial ze to nieekoniecznie musi byc uszczelka pod glowic ze moze byc tez visco bo niby jak silnik wylaczony to nieepowinien ani drgnac jka sie go reka chce przekreci tylko nieeiwem czy to prawda bo umnie kreci sie w jedna i 2 strone. a mam w piwnicy visco od e21 podeszlo by??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.