Skocz do zawartości

chcę BEEMKE!!


Rekomendowane odpowiedzi

Czemu kiepsko wykonany?? Ze jest deska podobna do e-30?? Zwrocona jest do kierowcy co bylo znakiem firmowym BMW. A co do ubogiego wyposazenia (bo o to penwie chodzi) to w moim jest skorzana tapicerka, klima, szyber, pelna elektryka, bogatsza wersja audia, radio ze zmieniarka, elementy M-pakietu (fajera, czarna podsufitka itd.) wiec mysle ze nie wiele coupe sa tak wyposazonych :) . Porosze wiec o nie generalizowanie, bo moze byc fajny compact i brzydkie coupe (kotrych przynajmiej u mnie jest w brud). Niektorym nie podoba sie seria 1, ale mysle ze 130 to chetnie by pojedzili :D . Pozdrawiam

 

Nie twierdzę, że jest źle wykonany czy za drogi. Twierdzę, że za takie pieniądze ja bym kupił inny samochód tej klasy.

Co do wyglądu - jest odzwierciedleniem współczesnego stylu BMW i tyle.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na poczatek dla kolegi najwłąsciwsze będzie 1,8 is w coupejce albo Ti w kompakcie, a co do jedynki to mam od tygodnia i zdziwiłby się ktoś kto twierdzi że to mało dopracowane auto, miejsca tyle że w mondeo słuzbowym to mogłem pomarzyc aby tak się czuć jak teraz , silnik 1,8 diesel ma 143 koniki i przyspiesza w 8,9 sekundy - ja mam akurat wersję 3 drzwiową, naprawdę zgubne wrażenie dla tego kto nie jeżdził tym autem. Zawieszenie jest dopracowane w najmniejszym szczególe a pali na trasie przy właczonym tempomacie i prędkosci 140 km/h około 5,5 6 litrów . Nie wiecie jakie miny mają posiadacze nowych passatów jak muszą zjezdzac z lewego pasa i ustąpic miejsca jedynce ......Predkość jaką osiągnąłem to 218 ale stan naszych dróg jest wiadomo jaki więc odpusciłem ale te standardowe 160-170 na godzinę to mgnienie oka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.