Skocz do zawartości

telefon w e 60


teges

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co mam zrobić by podłączyc telefon w bmw e 60, mam navi buisness, i w I drive mam odnośnik do telefonu, ale kiedy go włączam to pokazuje mi brak telefonu, na pewno nie ma blutootha, bo to model z 2003 roku, czy coś muszę dokupić?
Liczy się tylko bmw!!:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad pewność ze nie masz blutootha? przecież wychodziły duzo wcześniej wiec raczej nie mozesz wykluczyć ze masz. Masz moze Nokie z blutoothem? Nie zady telefon wspołpracuje z tym autem. Ja mam N 6230i i wszystko ładnie śmiga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak udalo Ci sie go podlaczyc? Ja mam e60, mam bluetooth, a takze telefon w podlokietniku. Ten oryginalny w samochodzie zostal wykryty przez bluetooth w samochodzie i moge z niego korzystac, ale gdy probuje polaczyc sie z nokia 6230, 6230i albo 6280 to bluetooth wykrywa te telefony, ale nie moge z nich dzwonic. Wchodze w menu Communication i mam napisane INSERT SIM CARD. Czy on caly czas bierze pod uwage tylko ten telefon ktory jest w podlokietniku. Co mam zrobic?

Konrad


http://www.maxmotors.pl

SKLEP MOTOCYKLOWY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za pierwszym razem musiałem sparować telefon z autem musiałem podać kod zabezpieczający przy połaczeniu z telefonem i dopiero się połaczył z nokią. Teraz wystarczy ze mam uruchomiony w telefonie bluetooth i jak wchodze do auta łaczy się z telefonem sam automatycznie nawet jest to niezaówazalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
na telefonie pokazało że polączono z BMW po wpisaniu kodu do telefonu wpisałem kod w navi i w tym momencie już dalej nic nie idzie zrobić od tego momentu już nie może ustanowić połączenia z samochodem ale szukając nowe urządzenie to go znajdzie , dziwne co może być nie tak ??? Telefon to Nokia N70 a auto kupione z zagranicy rok. 2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sprawdziłem z innym telefonem z siemensem i działa :P ale czemu nie działa z moją Nokią N70 ? :cry2: czy trzaba w serwisie coś przy samochodzie zmienić ?

 

Nie wszystkie telefony wspolpracuja z BMW. W oficjalnej liscie zalecanych przez BMW komorek Twoj telefon (Nokia N70) nie wystepuje w ogole. To jest prawdopodobnie przyczyna Twoich problemow.

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sprawdziłem z innym telefonem z siemensem i działa :P ale czemu nie działa z moją Nokią N70 ? :cry2: czy trzaba w serwisie coś przy samochodzie zmienić ?

 

To jeszcze raz ja. Poszperalem troche po innych forach i inni uzytkownicy potwierdzaja rowniez, ze Nokia, seria E oraz seria N nie funkcjonuja w E60/61. Tak wiec zostaw auto w spokoju, nie jest niczemu winne :lol:

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ja mam auto z org. telefonem BMW. Mam także K750i, który występuje w spisie telefonów współpracujących z E60 (można je nawet sparować). Ale w serwisie powiedzieli mi, że jeśli auto posiada telefon(posiada także BT) to są problemy aby taki tandem działał. Ja to załatwiłem inaczej - kupiłem poprostu kartę startową:P , a w swoim telefonie ustawiłem funkcję przekierowania na tel. w aucie jak nie odbieram połączenia. Jeśli chodzi o modele bez org. telefonu to będa działać telefony tylko w autach wyposażonych w BT. Można wtedy dokupić podstawkę/gniazdo do wkładania telefonu i jest git. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
ja mam telefony nokia 6233 oraz sony ericssona k800i no i oczywiście telefon w podłokietniku w samochodzie. dzwoniem do serwisu powiedzieli że te dwa telefony nokia 6233 oraz sony ericssona k800i współpracują z moim samochodem (sprawdzili numer nadwozia) Telefony widzą samochód a samochod widzi telefony ( i tylko tyle). Na tym koniec sukcesu nie ma niestety komunikacji interfejsów pomiędzy samochodem a telefonami. Na forach zagranicznych czytałem o adapterach do telefonów instalowanych w skrytce - może to one pozwolą załatwić temat komunikacji ? Adaptery są wsadzane w miejsce telefonu samochodowego z odpowiednią przejściówką trochę kosztują i są przypisane określonemu telefonowi np.(http://www.bimmernav.com/store/catalog/product_info.php?cPath=37&products_id=96). Może ktoś załatwił podobny problem inaczej ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.