Skocz do zawartości

Wyciek :| pomocy z lokalizacją !


LIS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie:/ wyciek oleju silnikowego jak widać na fotkach

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img55.imageshack.us/img55/4636/dsc00133av2.jpg

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img55.imageshack.us/img55/1587/dsc00134la1.jpg

 

Nie mogę zlokalizować miejsca wycieku:/ dodam że obudowa filtra oleju jest szczelna(wymieniłem uszczelki),z przewodów do kolektora tez nic nie kapie,przód silnika suchy,silnik sie nie grzeje,pracuje równo, poziom oleju w normie wiec jest to niewielki wyciek. Zastanawiałem sie czy czasem ten olej nie pochodzi z bagnetu od poziomu.... ciężko powiedzieć:/ może już ktoś miał taki przypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już było myte:/ jak wymieniałem uszczelki pod dekielkiem od obudowy filtra oleju:/ silnik pracował kilkanaście min i było sucho... niedawno wróciłem do domu po krótkiej przejażdżce, podniosłem maskę no i zastałem taki widok:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak robiłem, starszy patrzył na silnik a ja sie wyżywałem na gazie :| no i nic :mad2: nawet kropelki...przedwczoraj umyłem to wszystko no i do dziś jest sucho :jawdrop: (samo naprawa :mrgreen: ) ale i tak sie zastanawiam skąd ten olej :? zastanawia mnie mała dziurka na samej gorze bagnetu, czy to możliwe ze to właśnie przez nią wyciska sie olej?? jeśli tak to co może być tego przyczyną??? dodam że przy zapalonym silniku wyciągam bagnet i olej nie kapie :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:8) już naprawione :mrgreen: mija kolejny dzień i nic nie cieknie :dance: przyczyną okazał się zagięty wężyk odprowadzający spaliny z odmy(mała przeróbka z mojej strony :roll2: ) Jutro zabieram się za mycie komory silnika:)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.