Skocz do zawartości

1990 e34 535i


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. wracam do Kanady i szukam bmw na rok czasu (plus minus). U nas to sie nazywa "beater"... czyli taki samochod "na razie"...

 

Znalazlem ladnego e34 535i automat. Ma 280kkm (dokumenty) i jest w dobrym stanie wizualnym i technicznym. Ma zawieszenie od M5, inne swiatla (ktore nie bardzo mi pasuja.. ale nic...)

 

Chodzi mi glownie o to: jakie sa typowe usterki w 535i.. czego szukac? Mam teraz e39 530d, wiec e34 jest kompletna czarna magia dla mnie.

Facet chce za niego jakies 10,500 PLZ ($4,000 CDN)

Dzieki za pomoc :)

 

Video : http://smg.photobucket.com/albums/v70/kamandor/?action=view&current=Engine010.flv

 

Foto: http://img.photobucket.com/albums/v70/kamandor/BMW535i-washedDec2006008.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v70/kamandor/BMW535i-washedDec2006021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj. samochod bardzo ladny, cena zdeczka wysoka, przebieg jak najbardziej realny ( mam nadzieje ,ze nie w milach :mrgreen: ) sprowadzajac taki samochod do polski napewno na nim stracisz i to sporo :duh: ale nie o tym mowa. motor 3.5 R6 nalezy chyba do jednych z najbardziej udanych,malo awaryjnych,jedynie z czym mozesz sie spotkac to cholerna elektryka :mad2: bzdury o ktorych informuje komputer,swiatla itp. ja mialem takie problemy w mojej 535ce,ktora sprzedalem 3 tygodnie temu ( byla 13lat w rodzinie -rodzyneczek).

Pozatym mialem kiedys problem z przeplywomierzem i modulem swiatel:doh: oprocz tego ,zadnych wiekszych usterek nie bylo. :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj. samochod bardzo ladny, cena zdeczka wysoka, przebieg jak najbardziej realny ( mam nadzieje ,ze nie w milach :mrgreen: ) sprowadzajac taki samochod do polski napewno na nim stracisz i to sporo :duh: ale nie o tym mowa. motor 3.5 R6 nalezy chyba do jednych z najbardziej udanych,malo awaryjnych,jedynie z czym mozesz sie spotkac to cholerna elektryka :mad2: bzdury o ktorych informuje komputer,swiatla itp. ja mialem takie problemy w mojej 535ce,ktora sprzedalem 3 tygodnie temu ( byla 13lat w rodzinie -rodzyneczek).

Pozatym mialem kiedys problem z przeplywomierzem i modulem swiatel:doh: oprocz tego ,zadnych wiekszych usterek nie bylo. :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg jak najbardziej realny

 

Żartujesz chyba. Oczywiście są tacy co w totka trafiają więc wszystko jest możliwe.

 

Realny jest wtedy jeżeli był cały czas serwisowany w ASO i ASO potwierdzi wszystkie wpisy.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info puchatek... ale ja nie mam zamiaru go sprowadzac do polski.. bo nie bede mieszkal w polsce.. wracam do Kanady :cool2:

Co do przebiegu.. to na warunki Kanadyjskie to calkiem realny... u nas auta maja troche mniej km... bardzo zadko mozna spotkac auto z 300,000 plus km... chyba ze taxi albo na zlomie...

Wiec trzeba na elektryka trzeba uwazac....

Chlopak chce go sprzedac od ponad pol roku.. ale przebieg przeraza "kanadoli"... wiec nie bardzo mu to idzie... moze jeszce bedzie jak wroce latem... i go napewno sprawdze...

 

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.