Skocz do zawartości

wymiana tulei tylnego wahacza - co wybrać


pawelj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do wymiany tuleje tylnego wahacza i zastanawiam sie jakie kupić.

Do tej pory mialem zamiar zakupic Lemfordera ale znalazlem na allegro te: http://allegro.pl/item190860905_tuleja_tylnej_belki_bmw_3_e36_e46_wzmocniona_.html

 

Czy ktoś coś może powiedzieć na temat tych z allegro?

Które polecacie?

 

100zł za wymiane obydwu - dobra cena?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też polecam tę firmę, brałem z niej sworznie przednie zewnętrzne też wzmacniane, a co do kosztów wymiany to nie zastanawiaj się nawet, ja się u mnie dowiadywałem to 100 za strone chciał i to gościu, który generalnie nie jest drogi bo za wymianę częćci z przodu (cztery sworznie, końcówki drążków, końcówki stabilizatora, i gumy na nim oraz tuleje) skasował mnie za dwie strony 160 zeta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuleje już zamówiłem. w przyszłym tygodniu wymiana.

 

mam jeszcze końcówkę drążka do wymiany jedną. Czy wymieniać odrazu obie czy tylko tą zwaloną?

Jakiej firmy polecacie końcówki?

Czy warto dać 120 zł za jedną Lemfordera czy też lepiej coś tańszego np. FEBI za 80 za sztuke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Lemforder idzie na pierwszy montaż w fabryce więc nie może być zły, wszystko zależy od kasy jaką dysponujesz, jak masz to kupuj Lemfordera, jak chcesz zaoszczędzić to kup febi albo nk. Co do wymiany drązków to ja radzę wymienić komplet, jak wymieniałem u siebie to miałem jakieś 10 tyś wcześniej (przez poprzedniego właścicela) robioną jedną stronę (tuleja, sworzeń) ale i tak wymieniłem komplet, tym bardziej jak się zastanawiasz nad leprzymi częściami a nie zamiennikami z giełdy czy używkami to lepiej wymienić obie strony, bo może się zdażyć że dziś wymienisz prawą stronę a za miesiąc siądzie lewa i niepotrzebne dwie wizyty u mechanika. Ale to tylko moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.