Skocz do zawartości

E39 DIESEL PROSZE O OPINIE !!!


pablo-wych

Rekomendowane odpowiedzi

Spalanie w moim 530d Touring automatyczna skrzynia to:

 

autostrada 140 -180 km/h = 6,9 - 7,4 l/100 km

 

trasa ale z wioskami, prędkości na trasie około 90 - 140 około: od 7,5 - 8,5

 

miasto: ciężka noga około 12 literków ale można zejść do 8

 

Generalnie to ciężkie auto uwielbia się rozpędzić i utrzymywać stałą prędkość czyli dalekie trasy najlepiej autostradami (ale to chyba lubi każde auto :wink: )

Przesiadłem się z VW, miałem Golfa kombi szukałem większego Passata a wybrałem BMW E39 kombi. Codziennie żona nim jeździ z synkiem, ale gdy tylko mogę śmigam nim - to CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ.

Trakcja super (tylni napęd), praca silnika gdy zmierza do 4000 obrotów na min., komfort jazdy - to moje ulubione zalety tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja jestem w stanie powiedziec kilka slow o 520d z 11.2000, manual. Moj tata posiada własnie takie auto. Samochód jest naprawdę oszczędny. Trasa do 120-130 to jest okolo 6.2 litra. Miasta (jak Warszawa) okolo przy sprawnej jezdzie.

 

Generalnie auto nie jest dla scigantow, aczkolwiek na trasie się jedzie comfortowo, elastycznosc jest zadowalająca. Wyprzedza się bez problemow. Prędkość maxymalna 208 (wskazanie licznika).

 

Często slyszę opinie, że 136 KM to za mało, ale naprawdę urtrzymywanie predkosci podroznej rzedu 160-170 jest bezproblemowe, a przy tym auto prowadzi się naprawde pewnie.

 

Naprawde jak ktoś uzytkuje auto zupełnie normalnie to szczerze polecam.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.